Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a problémám hogy van...

Az lenne a problémám hogy van olyan hogy a 4 magos processzoromból (AMD phenom II X4 B50) csak 2 magot észlel és másmilyen processzort is ír a cpu-z-ben is (AMD phenom II X2 550)? Ez hogy lehetséges? Aki ért hozzá kérem segítsen!

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a cpu-z AMD phenom II X2 550 et ír akkor az is
2016. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ez picit fordítva van :D ha jól tippelek így vetted a gépet(?)

a procid egy phenom II X2 550-es,amiben a másik 2mag is feloldható,így lesz belőle a 4magos B50.viszont ha jól értem akkor néha a bios letitlja,és csak a két magot látod.szóval én első körben ott néznék körül,és pl ha az ACC auton van,akkor akkor enable-re kéne állítani,vagy valami hasolnó,attól függ milyen a lapod.

2016. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt még a 4 magos processzor volt benne.Ezen csodálkozok én is mert ilyenről még nem is hallottam...

Arra gondoltamm még hogy bekaptam egy virust mert a processzor terhelese közel 100%on volt ezért újra is raktam a gépet de semmi változás

2016. szept. 15. 22:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a gépem már régóta megvan és eddig teljesen jól ment. Esetleg abba BIOS os beállításba tudnál bővebben segíteni?
2016. szept. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!