Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik honlapon lenne a...

Unit88 kérdése:

Melyik honlapon lenne a legérdemesebb használt konzolt és PC-s hardvereket eladni?

Figyelt kérdés
Tervezek pár cuccot eladni, de nem igazán tudom hol lenne jó ötlet. Találkoztam már a Vaterával, meg persze hallottam a Jófogás.hu-ról, bár reflexből a Hardverapró tűnne a legmegfelelőbbnek, de azért gondoltam rákérdezek.

2016. szept. 17. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
hardverapro, illetve tedd fel annyi helyre amennyire csak tudod, nem ez a leglogikusabb?
2016. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minél több helyre rakd fel, de ha nem akarsz szarakodni vele akkor legalább hardverapróra. Csak kíváncsiságból, miket adsz majd el?
2016. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még meg kell néznem, hogy mi van eladható állapotban, de amik lehetnek az egy Wii, 2 régebbi GPU, két hangkártya, meg egy USB-s vinyó.
2016. szept. 17. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A jó hírdető oldalak mind megszűntek az Orbán kormánynak kösöznhetően (bocs az OFF miatt de tényleg miattuk), ezért marad a harácsdverapró, a vatera és a jófógás. Ezzel ki is fújt a lista kb.
2016. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!