Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI r9 270x Gaming 2G vélemény...

Smittes kérdése:

MSI r9 270x Gaming 2G vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lehetőségem adódott jó áron, garanciával szerezni egy ilyen kártyát, viszont aggályaim támadtak, mikor megnéztem az ipon.hu szerinti meghibásodási arányokat.

Utána olvasgattam, és külföldi oldalakon sem voltak megelégedve teljesen vel, ugyanis sok ember szerint nem adott képet egy idő után, sőt, valakinek az első beszereléskor.

Nem vagyok teljesen járatlan a témában, eddigi megszerzett tudásom alapján az MSI talán a legjobb videokártya gyártó cég, de ezek után már nem tudom mit higgyek.

Tapasztalatok esetleg?



2016. szept. 17. 23:31
 1/3 Lord Hidan ***** válasza:

Bármilyen elektronikai dolgot veszel abból ki lehet fogni hibásat is ez így megy ezzel a vga-val is. Erre van a garancia.


Itt inkább attól függ hogy mi a jó ár?

2016. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
32k
2016. szept. 18. 13:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal amit leírtál, de 11,1% azért mocskosmód sok.
2016. szept. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!