Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 960 videókártyát melyikre...

GTX 960 videókártyát melyikre érdemesebb cserélni: egy használt 970-re, vagy még annyit várni míg az 1060 ára lejjebb kúszik?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes várni bár szerintem már így is "olcsó". 85k-ért is volt már a 6gigás.
2016. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
RX 480 alá nem venném,gondolom DX 12 alá veszed ha a 960-t cseréled abban meg egyenlőre az egyik legjobb.
2016. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1060 nem mostanában lesz olcsóbb, és így is jó áron van. Esetleg 5-10 ezer forinttal lehet olcsóbb n+1 hónap múlva, véleményem szerint ennyit nem éri meg várni rá.
2016. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én AMD-t nem vennék, mert elég rosszakat olvastam a mai AMD kártyákról, amúgy is mindig Nvidia párti voltam. Egy használt 970-el is jól járnál szerintem. Az 1060 nem hiszem, hogy lejjebb megy mostanában.
2016. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a Youtube gameplay-eseknek is szinte mindnek Nvidiás kártyája van, azt hiszem, ez is egy meggyőző érv az Nvidia mellett..
2016. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is nv kártyám van meg volt egy tucat ahogyan amd is .A youtubosok nagy részének azért van mert a shadow play még mindig a legjobb felvevő program amit csak geforce kártyán van ennyit a nagy érvről . Szerintem azt kell venni amire van kereted és a legjobb árkategóriában van .Az amd kártyák ritka jó áron vannak tehát azt lenne érdemesebb venni .Használtan garis gtx 1060 -at tudnál.
2016. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!