Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A titan x pascal mennyi ideig...

A titan x pascal mennyi ideig lesz jo gamere?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Gyerünk mindenki, kristálygömböket elő!
2016. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Hat jatekra meg mindig a gtx 1080 van..
2016. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

gtx 1080-> játékra?

Nagy az isten állatkertje.


Kedves kérdező, megkukkantottam a varázsgömböm, aminek a jóslata szerint 2017 januárjáig lesz jó, mert Trump nyeri a választásokat és kirobbantja a 3. világháborút ahol legyalulják Magyarországot, mint a xart.

2016. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

#3.:D

Kérdésre:Mi nem vagyunk jósok szóval ezt itt kérdezd meg:

[link]

2016. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
csak a kedvedért megejtettem egy kula-jóslást (a wc felé hajoltam, és megnéztem mit ábrázol a szarom) és minden jel arra mutat, hogy 2017.08.21. 3 óra 11 percig lesz jó "gamere".
2016. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Halkan jegyzem meg, hogy a titan X kártyáknak még mindig nem a gaming konfigokban van elsősorban a helye.
2016. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 hanem hol?


Egyedül az első TITAN volt olyan amiben nem tiltották le a WS funkciókat, az összes többi herélt kártya. Nézz utána mielőtt baromságokat beszélsz.

2016. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem is tudom... mondjuk olyan munkagépekben, amik intenzíven használják a GPU-t, teszemazt 3D-s modellezés. 12GB VRAM-al tényleg azt gondolod, hogy ezt játékra szánják? Persze, lehet játszani is vele, igen jól, de 4k-ra már egy GTX 1080 is majdnem teljesen kielégítő teljesítményt nyújt, két GTX 1080 SLI-ben pedig (ami árban inkább közelíti a Titan X-et) overkill minden téren. A saját tapasztalatom, hogy ezt a titán bestiát inkább olyanok veszik, akiknek a munkájukhoz kell, és azok nem ritkán rögtön kettőt vesznek belőle.

De ha szerinted tévedek. Hogy lehet, hogy a GTX 980Ti, és az első TitanX között nem volt túlnyomóan nagy teljesítményeltérés, ámde utóbbi alsó hangon kétszerannyiba került? MEgsúgom, a GTX 1080Ti is közelíteni fogja az új Titan X teljesítményét, és nem fog fél millióba kerülni.

2016. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Így van, a titan sosem a játékosoknak készült, ettől függetlenül nyilván lehet vele játszani, de mégis mi értelme lenne 12gb vramot rágányolni egy olyan kártyára ami játékok alatt nem nem tudná ezt kihasználni?? Az egy dolog, hogy a tájékozatlan embereket át lehet vágni a gt730 4gb val, na de aki ennyit költ az jó eséllyel tudja, hogy miért ilyen kártyát vesz.


Meg aztán ott vannak azok is, akik attól érzik nagyobbnak a pcsüket hogy a legnagyobb-legerősebb-legdrágább van nekik mindenből, de csak belőlük nem lenne nyereséges a titan sorozat.

2016. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval szerintetek a workstation/munkára szánt videókártyákat és a "kommersz"/gamer videokártyákat a VRAM méréte különbözteti meg egymástól? Inkább ne okoskodjatok bele olyan témába amihez nem értetek. Nézzetek utána a douple precision FLOPS, FP64, FP32 fogalmaknak...
2016. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!