Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplap és memória...

Odordaniel kérdése:

Ez az alaplap és memória kompatibilisek lesznek egymással?

Figyelt kérdés

Alaplap:

[link]


Memória:

[link]


Elvileg az alaplap csak2133Mhz-es memóriát támogat viszont ha jól értelmeztem támogatja a 2400Mhz-es memóriákat is csak lebutítja őket 2133Mhz-re. Tudnék venni 2133Mhz-es memóriát is de a 2400Mhz-es csak pár száz forintal kelrül többe és inkább ezt venném ha biztosan menni fog vele a gép.



2016. szept. 22. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz. De a 2400mhz-es ramnak hosszabb az időzítése, ezért szerintem jobban megéri a 2133 mhz ram.
2016. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt el is felejtettem nézni de tényleg CL15 a kisebbnek meg 14 akkor ezzel el is dőlt :)
2016. szept. 22. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

2400 az OC mód, legtöbb alaplapon ez fel is van tüntetve (tipikusan ilyen pl a 4. genes lapok többsége is, 1333mhz ott is az alap, csak sok tudja az 1600 meg 1866-os OC módot is).


Jelen esetben a 2400-as ramod 2133MHz-en fog menni.

Késleltetés megint olyan, mire kell? játékoknál, 100 óra alatti folyamatos számolásnál/munkánál elhanyagolható.


Szerintem nyugodtan vedd meg a RAM-ot. Én személy szerint nem szeretem a giga alaplapokat, 2 volt, hamar meghalt mind a kettő (pedig nem volt se tuning, semmi, csak gondolt egyet és megadta magát), de ez a te választásod.

2016. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gépnek majd grafikusprogramokat kell futtatnia. A saját gépembe is Gigabyte van eddig nem volt vele gondom remélem ezután se lesz :)
2016. szept. 22. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!