Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális vagy hibás 81 fokos...

Normális vagy hibás 81 fokos játék alatt?

Figyelt kérdés

ez normális vagy hibás új videokártyáról van szó 1 hetes

[link]



#game.amd.r7
2016. szept. 22. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elég melegecske, pontosan milyen kártya?
2016. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 P.O.C. ***** válasza:
Normális. Főleg ha valami lepkefing hűtő van rajta.
2016. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ádám nem adott elég jó választ vagy mi?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__8..

Tápot cseréltél már,nem éget még le a géped?

Miért kell még 1-szer kiírni???

2016. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
pcx-röl van msi r7 360 oc 100% ventivel is 78 fokos úgy csak aszt nem tudom vissza küldjem e írtam a pcx-k hogy 80 fokos a videokártyám hát aszt írták hibás lehet mi az igaz :D és kérjek futárt majd bevizsgálják és eldöntik hogy jó vagy nem de ha jó akkor sok pénzt kel majd fizetnem szerintetek visszaküldjem ? én attól félek hogy majd aszt írják hogy náluk nem megy fel 80 fokra és rá fogják a gépemre pedig nem mert volt másik videokártyám az 50 -60 fokos volt
2016. szept. 22. 19:36
 5/19 anonim ***** válasza:

Most figyelmen kívül hagytad a válaszom?

Röviden amit írtunk az előző kérdésben:

Az MSI Afterburner-el nézd meg a ventilátorok fordulatszámát,lehet túl alacsony.Az is lehetséges hogy nem megfelelő a tápellátás így nem indulnak be magas hőmérséklet esetén a VGA hűtők.

2016. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lord Hidan ***** válasza:
100%
Ilyenek miatt nincs kedvem válaszolgatni :) Ők okosabbak jobban tudják az Npower FA*SZA TÁP teljesen jó. Mi hülyék vagyunk nem értünk hozzá :)
2016. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A tápcserét én is megpróbálnám a helyedben (meg amúgy is lecserélném a biztonság kedvéért), mert Npower mellett egy Word-öt nem mernék megnyitni, nemhogy aktívan használjam a gépet játékra.
2016. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#6.Én is utálom ezt és ezeknek akarjak én segíteni minden áron?!Ha nem akarnék segíteni akkor most sem válaszoltam volna de ezek szerint ők foglalkoznak ezzel és mi nem értünk hozza.
2016. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Lord Hidan ***** válasza:
100%

Kedves hozzáértő kérdező. Mielött azzal jössz hogy nem volt ilyen tápom és nem tudom mit tud. De de igen volt.

Olyan gépbe használtam amibe illik

[link]

Egy fos épp hogy működő 2 magos amd athlon 64 x2-höz..


Vegyél normális tápot. Akár jó a vga akár nem mert egy idő után úgyis elszaródik hála a remek tápnak. Egyébként meg ha 1 ventillátorosról hűtésről beszélünk szerintem normális a 80fok bár nem egy hú kártya. Kifogtál egy kicsit melegedősebb tipust (b*zit)

Emiatt nem fogják cserélni csak ha túl is melegszik 90-100fok

2016. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát hallod....


Komolyan mondom az értetlen fejed ott verném bele az asztalba ahol vagy... -.-


TÁP CSERE KÖTELEZŐ!

MSI AFTERBURNER VENTILÁTOR PROFIL BEÁLLÍTÁSA!


NE SZERENCSÉTLENKEDJ MÁR, HOGY A JÓ BÜDÖS .@@íßí.*-_˛`^˘-BA MÁR BELE....


De tudod mit, neked köszönhetően most megint egy kis csicska leszek. ;)



Most nyíltan mindenkitől kérdeznék valamit...


Miért nem érti meg egyik gyíkagyú sem, hogy nem azt a szájbaszexuált ÖSSZ teljesítményt kell nézni, hanem azt, hogy milyen stabil és mit tud a 12V-os ág, és mik a védelmek benne...

Miért. Olyan. Nehéz?

2016. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!