Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 és a Skylake?...

Windows 7 és a Skylake? Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy Skylake konfigom. i3 6100, 8GB RAM, R7 360, H110-es lap.


USB-ről próbáltam felhúzni 7-et, de nem tudtam, mert CD/DVD Driver Missing... Kis keresgetés után, találtam egy a Windows 10 telepítőlyét használó 7-et. Ezt sikerült feltenni, szépen fel is állt a rendszer. Viszont drivereket nem tudtam sajnos feltenni, mivel a hálókártya drivere nem volt meg, ezért letöltöttem egy másik gépre, majd fel akartam tenni a drivereket, ám... Nem érzékeli a Windows a pendriveokat. Igazából semmi nem ment rajta. Egér is késéssel. CD/DVD meghajtó nincs, szóval az alaplapi CD megoldhatatlan. Valami tipp a megoldásra?


Update: próbáltam, hogy laptop HDD-re letöltöm a drivert, berűteszem a gépbe a laptopét is, és arról rakom fel (természetesen nem a C-n, hanem a D-n volt) de nem sikerült valami miatt.



2016. szept. 24. 09:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
A Windows 7 már nagyon régi. Sok új hardverhez nem csinálnak már Win7 drivereket. Felejtsd el. Rakd fel a 10-et.
2016. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
DX12 miatt már célszerű lenne win10-t használni.
2016. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy régi, csak jó lett volna, 10 van rajta (3 hónapos a gép) de azért egy próbát megért. Viszont, azt nem értem, hogy az alaplap támogatja a Windows 7-et, BIOS-ban is be van elméletben minden állítva, de sokra megyek vele, ha driverezni nem tudom :D
2016. szept. 24. 10:05
 4/21 anonim ***** válasza:

#2

És mire használod a DX12-öt?

#1

Hiába új a 10-es, ugyan úgy szar a driver ellátása.

Kérdező:

Gondolom nem eredeti a Windows. Ugye? Tegyél fel egy olyat amibe nem piszkáltak bele, nem AIO meg hasonló f@..ságot.

2016. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#5: Igen, elvileg van már rendesen sok Win 10 driver is, amivel 2x meg lehet tölteni a Dunát, de elvileg a Win 7-es drivereknek működnie kéne 10 alatt is.
2016. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#6 tévedsz. a 8.1-es driverek működnek biztosan, mivel azóta nem módosítgatott ezen a részen a microsoft
2016. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

# 5

Én? Miért? Kapásból a Sound Blaster hangkártyám funkcióijaiból a fele nem működik. Pedig elvileg Win 10 driver. És ez csak egy. Ha nem laknék ilyen messze, áthívnálak hogy ugyan már telepítsd fel. De ha nem menne, akkor az agyhalottozásodért a fejeden verném szét. Nagytudású. :) Az utolsó három Nvidia driver a 900-as szériánál, sokaknál nem működik. Nézz utána. driver

2016. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem eredeti, de nem is tudnám feltenni, mert DVD-m sincs, pendriveról meg elméletben a W7 nem megy fel. Meg lehet DVDvel sem.
2016. szept. 24. 18:30
 9/21 anonim ***** válasza:
De fel megy a Win 7 is.
2016. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8) Nvidia 960 pöpecül működik
2016. szept. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!