Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » E között a két GTX 1070-es...

E között a két GTX 1070-es kártya között mekkora teljesítménybeli különbség van?

Figyelt kérdés
[link] és e között a kártya között, én az olcsóbbikat tudnám meg venni, vagy ilyen árazással van olyan amelyik mondjuk jobban OC-z ható ? [link] mert árban elég nagy a különbésg
2016. szept. 24. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs sok kulonbseg max 10-12 fps. A 2. Jobban huzhato.

Iponon van evga 143 ért en azt vennem( vagy 155 ert msi gaming x et.)

2016. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a gigásat, lehet, hogy pár százalékkal jobban bírná a chip mert olyat tesznek bele ami több teszten megy át, de ennyit semmiképp nem ér az a pár fps.
2016. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem akartam megvenni majdnem 200 ezer Ft-ért a Gigabyte kártyát, mert tudtam hogy akkora különbség nincs közte, mint amekkora felárat elkérnek érte, az ASUS-t ami szerepel a linkben, meg azért választottam, mert az ASUS-t én megbízható márkának tartom, úgy mint Alaplap,Monitor,Videó Kártya, az MSI- ről is jót tudok mondani, viszont az EVGA-t nem ismerem, és akkor az általam linkelt ASUS, és az általad említett MSI,EVGA kártyák között melyik rendelkezik a legjobb hűtéssel, és melyik húzható a legjobban ?
2016. szept. 25. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!