Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont ajánlotok 60 000-70 000 ft-ig?

Figyelt kérdés

Belső tárhely legalább 16gb lehetne, és full HD felbontású képernyő. Egy SIM kártyára elég lenne, és legalább 12megapixeles felbontású hátsó, 5mpx első kamera jó lenne ha lenne benne. Lehet kisebb felbontású is, de szèp képeket csináljon. És a mostani telefonom előszeretettel játszik az idegeimmel, azzal, hogy extrémlassú. De még csak írni se lehet vele egy sms-t, ha nincs rá legalább 5 percem, vagy kinyitni a galériát...


Szóval jó lenne, ha gyors lenne.


Amire használom: fényképezés, telefon, sms, messenger, 1-2 egyszerűbb app.


Főleg a Lenovok tetszenek, vagy ASUS. De nyitott vagyok más gyártók termékeire is.

SAMSUNG-ot, HTC-t, vagy IPHONE-t nem szeretnék.


Segítségeteket előre köszönöm.



2016. szept. 25. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vernee apollo lite
2016. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

milyen készüléked van jelenleg? Huawei készülékek elég jók én szerintem bár nem snapdragon van benne.


Ha nem vodafonos vagy akkor ajánlom a Xiaomi márkát is (voda 4G-jét nem tudja kezelni a készülék)

2016. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a Samsung elég jó gyártó, igaz felárat is számolnak, akárcsak a HTC (iPhone-ról nem is beszélve, de az nem Androidos...igaz szoftveresen sokkal jobban optimalizált).

A 16GB belső tárhely valóban kezelhető, de a jó használhatósághoz kell legalább 2GB RAM is manapság. A fényképezőknél nem a megapixel határozza meg egyedül a minőséget. A fullHD felbontás 5" méretig majdnem hogy értelmetlen ahogy észrevettem (A5 vs S5), de a HD és legalább az IPS panelaz már ajánlott a szép képhez.

Nekem 2015-ös Galaxy A5 telóm van, ami kb meg is felel az igényeidnek és merném is ajánlani, de annyi bajom van vele, hogy a GPS nem túl erős és a fényképező nem mindig fókuszál úgy ahogy szeretném. Amúgy esztétikus, vékony, fém házas és jól használható.

Tesóm viszont a kérdésben lévő árkategóriában vett egy Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t. Ahogy elnéztem elég impozáns és Ő is szereti. Ezt tudja nagy vonalakban:


6 magos CPU (2 jó erős mag, 4 általános)

3GB RAM

32GB belső tárhely

5,5" IPS kijelző, Full HD

Adreno 510 GPU

16 és 5 MPx kamerák

4000 mAh akksi


Az áltaélam futtatott benchmarkokban lehagyja a Galaxy S5-t is azaz nem mondható lassúnak szerintem.

2016. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro nagyon jó, gyors telefon.

Bár a kamerája elég pocsék képeket készít kevés fényviszonyok mellett, de napközben teljesen átlagos.

Hátránya, hogy csak a "special edition" támogatja a B20-800 mhz-es frekvenciát, amin megy a 4G... Én Ebayről rendeltem 52 000 Ft-ért, kértem gyorsított kiszállítást és elvileg 1-2 nap múlva itt is lesz. Ha netán megvámolnák, akkor is még a magyar árak alatt leszek.

2016. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

SAMSUNG GALAXY NOTE GT-N7000-em van jelenleg (első Note, 2011-es. Már cserélt akksival, és párszor visszaállítottam a gyári beállításokra, de 1-2 hónappal később ismét iszonyatosan belassul. Nincs konkrétan bajom a Samsunggal, S6-okat is keresgéltem használtan, de mivel még úgy is nagyon drágák, és úgyse használnám ki teljesen, ezért gondolkozok valami garanciás középkategóriáson újonnan.


Verne Apollo Lite, Xiaomi Redmi Note, Ulefon, Oukitel K6000 stb stb telefonokat is néztem. Tény hogy olcsóbban hoznak jobb technikai felszereltséget, mint a nálunk elterjedtebb gyártók eszközei. De attól tartok ilyen kínából rendelt telefonoknál, hogy mivan ha elromlik. Hova küldöm reklamálni.


A Galaxy A3-mat megnézem, és a Huaweit is fontolóra veszem :)


A Lenovok rosszak, hogy senki nem ajánlja őket? Nincs valakinek tapasztalata mondjuk a K Vibe szériával? Köszi egyébként a sok értelmes választ!

2016. szept. 25. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Tesóm pár éve vett egy Lenovo-t, de ne nem szerette és elég hamar lecserélte, persze ez csak egy készülék...

Az új A3 lényegében majdnem ugyanaz, mint a tavalyi A5 (ami nekem van) ez nem rossz készülék.

Tesóm amit rendelt (Redmi Note 3 Pro) nem Kínából vette pont a gari és a nyelvi csomag miatt, hanem ha jól emlékszem Szlovákiából...pár hónapja volt így 65k (független).

2016. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Párom most vett xiaomit és meg van vele elégedve és kapott rá itt magyar országon garanciát (igaz wayteq garancia csak) hardveraprón is nézelödj és akkor már a vámnak az árát se kell nézned :) (persze értékeléseiket is lesd meg az eladóknak)
2016. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
homtom ht10
2016. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat! Sikerült döntenem. Találtam egy használt Samsung Galaxy S6-ot jó áron 20 hónap jótálással. Még csak egy napja kísérletezek vele, de eddig nagyon jó. Gyors és gyönyörű képeket készít.
2016. szept. 28. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!