Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbírja e a tápom az új...

Alazarkilazar kérdése:

Elbírja e a tápom az új videókártyát? Konfig: Amd fx 8320,2*8 Gb Kingston HyperX ram, R9 280 3Gb Dual-X OC és ezt egy Fsp Hexa 500as táp látja el. Gtx 1060ra akarok váltani, elbírja a táp?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
gtx 1060 .-nak jóval kisebb a fogyasztása tehát ha eddig ezt vitte akkor az nv kártyával sem lesz sem baj. Viszont azt a procit igen megkellene rángatni hogy érezd majd a különbéget játékok terén mert könnyen szük keresztmetszetté válhat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
De a Hexával ne rángasd meg.
2016. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát 4 Ghzig akarom húzni max 4,1-4,2ig mert egy Cooler Master Hyper 103 hűti a procit.
2016. szept. 26. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
talán határ eset oda 4.1 ghz-ig de szerintem kevés lenne az a hűtés. Vegyél egy deep cool gammaxx 300 -as cpu hűtést olcsó és jobb a mostanidnál plusz egy táp csere javasolt a tuning miatt mert hosszú távon tényleg be halna a táp mondjuk egy xfx 450 -re vagy bármi hasonló jó minőségű bq az fsp-ből nem tudom mi jó kis tuningra is de drágábbak , 4.5 ghz a minimum ami elkelne a kártya mellé .
2016. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyen tápom van. Ez egyáltalán nem rossz táp szerintem.
2016. szept. 26. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
tudom milyen táp . De hosszú távon nem bírná a tuningot fél és 1 év közötti élet tartalmat saccolnék.
2016. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!