Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér és Billentyűzet vásárlásá...

Egér és Billentyűzet vásárlására szántam el magam amihez szakértői tanács, infók, vagy termékajánlás kellene. Perifériánként tízezres keret kis mozgástérrel. A lényegek: megbízható, jólműködő legyen (ofc. Game) és hogy VILÁÁGÍÍTSON! 250 karakter?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy tökéletesen működő olcsó 3000 forintos billentyűzetem és egy Gigabyte GM-M6580 egerem van (5K HUF kategória). Tökéletesen megvagyok mindkettővel elégedve, szükségem sincs újra, de fejembe vettem hogy márpedig nekem világítós kell mindkettőből...

2016. szept. 26. 16:27
 1/2 A kérdező kommentje:

OFF

(250 karakter csak azért lett kiírva hogy kérdőjelet tartalmazó kérdőmondat is legyen a kérdés mezőben...ostoba oldal minek van ez ? ráadásul csak 250 karaktert lehet irni....pff...OK. no problem.)

ON

Billentyűzetből szerintem csak a stabil működés és tartósság a lényeg, a drágább kategóriáknak semmi értelme a gyártási anyagok, márka, és pár jelentőségét tekintve harmadrendű funkciótól eltekintve. billentyűből kéne lefaragni 7-8 ra hogy több jusson egérre amennyiben optimális megoldás volna.

Egereknél más a helyzet, ott azért számít mit fogsz a kezedben, pl a mostani egerem lézeres és nemtudom elképzelni hogy ujra optikaim legyen, azok ultragagyik nem ? ahhoz képest olvastam hogy azok jobbak is lehetnek ? hogy ? amugy a razer mamba tournament editiont néztem, a világítás eszméletlen...de az ára...bah... esélytelen. megalkuszom valami olcsóbbal, csak legyen jó vétel. kösz a segítséget előre is.

2016. szept. 26. 16:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Billentyűzet:

Trust GXT 830

Genius KB-255


Egér:

Steelseries Rival 100

CM Storm Alcor


És NEM, a lézeresek nem jobbak, sőt! Ez egy elterjedt tévhit, csak a fogalmatlan idióták terjesztik. A lézeres egerek 90%-ában kikapcsolhatatlan szoftveres gyorsítás (mikor az egérmutató "túlszalad" a kívánt ponton), és angle snapping van (lefordíthatatlan terminus, azt a metódust takarja, mikor az egér szoftvere megpróbálja kiegyenesíteni az általad húzott ívelt vonalakat). Ez a két tulajdonság teljesen alkalmatlanná teszi őket a komoly játékra.

2016. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!