Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új laptopom akksiját vagy...

Az új laptopom akksiját vagy fél éve nem töltöttem, ez csökkenthette az élettartamát, vagy van egyéb következménye ennek?

Figyelt kérdés

Ezt a laptopot arra vettem,hogy amikor elköltözöm akkor azt ott fogom használni az új helyemen, addig itthon használom az asztalit,de mivel a költözés nem jött össze,hanem kitolódott ezért nem is használtam csak az elején párszor.

Igaz az,hogy ez a hosszabb ideig tartó nem töltöttség kárt tehet a laptopomban? Mindig rendszeresen kellene töltenem akkor is,ha nincs lemerülve? Ezt ismerősöm mondta viszont nem tudom,hogy igaz-e.



2016. szept. 26. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

"hosszabb ideig tartó nem töltöttség kárt tehet a laptopomban?"

Laptopban nem, akku -t megviselheti ha teljesen elveszíti a töltést.

Tönkre nem teszi akkor sem, de rohamosan veszíthet az akku max kapacitásából.

Amúgy félig feltöltve, akkut kivéve hideg, száraz helyen tárolva lehet legtovább megőrizni az állapotát.

2016. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!