Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipon.hu, pcx.hu és egyéb...

Ipon.hu, pcx.hu és egyéb gépösszerakónál ha más is kell a gépbe, mint ami összerakóban van, lehet ezt jelezni valahogyan?

Figyelt kérdés

Például házban szeretném kicseréltetni a ventillátorokat csendesebbre, be szeretnék tetetni valami perifériát, amit alapból nem lehet kiválasztani a gépösszerakóban...

Ilyenre van lehetőség és ha igen hogy kell ezt megtenni?

Utólag ha szétszedem és elvégzem a módosításokat, garancia rögtön ugrik, gondolom: csavarokat lefestik vagy valamit csinálnak vele hogy kinyitás meglátszódjon.

Én is jobban örülnék neki ha megvételkor kerülne bele minden.



2016. szept. 27. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, összeállítom a gépet és akkor gyorsan utána küldöm a mail-t, tudnák azonosítani hogy mely konfigurációról van szó?
2016. szept. 27. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Én inkább arra gondoltam, hogy sokkal célravezetőbb lenne az összes fenti kérdésedet az igazán érintetteknek feltenni.

2016. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, ebben igazad van. :-)
2016. szept. 27. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Garancia ugrik? Miért is? Tudomásom szerint te nem egy komplett gépet veszel hanem alkatrészeket és pluszban fizetsz egy szolgáltatásért, miszerint szereljék össze. Ettől te még alkatrészenként vásároltad meg, így a garanciád is az alkatrészekre szól nem az összerakott gépre..
2016. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, "nekem csak úgy mondták", hogy ilyen módon le szokták zárni.
2016. szept. 27. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

oldalsó menüből megkeresed ami kell és belerakod a kosárba.

Amúgy minután megrendelted írhatsz is nekik egy levelet, hogy xy megrendelés számnál te szeretnéd kicseréltetni ezt meg azt az alkatrészt, azért került bele a kosárba.


Amúgy kérdezd meg őket, mert régen tényleg ugrott a garancia, mivel egyben vetted a gépet, hiába te válogattad össze, de lhet ez már változott (mivel én magamnak rakom össze így nem tudom mi a helyzet ilyen téren).

2016. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kosárba kell tenni amit plusszba szeretnél, és az összerakóba a gépösszeszerelést választani. (PCX)
2017. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!