Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 Nem tud kapcsolódni...

Zozoo89 kérdése:

Windows 7 Nem tud kapcsolódni a wifi hálózathoz miért?

Figyelt kérdés

Adott egy Tp-Link TL-WN821N V 5.0 Wifi usb-s adapter.


windows 7 Pro sp1 64 bites rendszer.


Frissen telepítve, bedugom a wifi usb--t fel telepítem a gyári oldaláról leszedett driverét.


CSak a drivert teszem fel a Utility programját nem így a windows kezeli a wifit.


Elsőként rá csatlakozok a wifire be írom a jelszót, létre jön a hálózat, megy a net minden szépen.


Újra indítás után viszont már nem tud fel csatlakozni a wifi hálózatra.

Írja hogy a windows nem tud csatlakozni... hibaelhárító meg nem talál semmit.


Elötte tény hogy az alaplapnak a usb 3.0 driverét feltettem és utána kezdte el csinálni.

De direkt letöröltem azt a drivert és ugyanúgy nem tud csatlakozni a wifi hálózatra.


Leszedtem a wifi usb driverét,, ismét feltettem mindent letöröltem mappákat is, és ugyanaz a problem.


Újra telepítettem megint a Windowst első csatlakozásnál felmegy van hálózat , de újra indítást követően megint nem tud a win 7 csatlakozni blabla bla...



Másik gépen ugyanaz a win 7 és működik az adapter rendesen és tudok vele wifizni de az első gépnél nem.



ASUS Ma597 LE r 2.0 az alaplap ha ez segít.



2016. szept. 30. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen tűzfal van a gépeden? Windows7-é vagy Eseté? Nálam emiatt nem tudott csatlakozni, véletlenül nyílvános hálózatot adtam meg, otthoni kellett volna.

Engedélyezned kell, mert valószínűleg az tiltja le. Jelszót beállítottál? Vagy a wifi alján levő gyárit használod?

2016. szept. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mire akarsz felcsatlakozni?
2016. szept. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Otthoni hálózatra, ugyanaz a 2 windows verzió


otthonira megyek nyilván amikor létre jön a hálózat, elsőre van net működik. De újra indís után már nem tud felcsatlakozni a wifire

2016. szept. 30. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondod zazze! De MIRE? Gyufásdobozra? És ha igen, ki gyártotta? Győri Gyufagyár?
2016. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be van állítva jelszó? Ha nincs, a szomszédod lopja a netedet.
2016. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!