Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hd 5850-es karira csereltem a...

Hd 5850-es karira csereltem a 8600gt-t, azota a full hd filmeket hdmi-rol tv-n, csuszasszal jattsza le, miert?

Figyelt kérdés

[link]


Igen proci csere is lesz!


(A regi 256mb-os 8600al a hd filmeket a gep tobb szalon is vetitette, most a hd5850-rol lassu kep a hang alap)

Probaltam a gepen a felbontast lejebb vinni de nem oldotta meg a gondot, pc monitorrol pedig nem probaltam még mert nincs egyelore dvi atalakitom.)



2016. szept. 30. 09:34
 1/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Hali! Ugyan ilyen karim van! Minden drivert feltettél?
2016. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Nem tudom, elvileg igen!!

Betudnad linkelni amik kellenek hozza es le is tolthetem? Orok hala lenne.

2016. szept. 30. 13:53
 3/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
2016. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Catalyst center telepitesevel megoldodott mindegy :)

A tobbi illesztoprogramnak meg ertelmet sem latom mikor a catalyst center maga foglalja az egeszet kb.


Koszi a segitseget!

2016. okt. 5. 13:50
 5/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
A Catalyst a driver konkrétan :D Akkor semmit sem tettél fel mikor betetted a kártyát?
2016. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Deeee a cd-rol valamit telepitett a "tag". De ezt a catalystot en telepitettem masnap mire vegig telepitgettem a win 7 64 bites software-ket :-D
2016. okt. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!