Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hűtésében segítsége...

Processzor hűtésében segítséget kérek?

Figyelt kérdés
Egy Cooler Master 212 Hyper EVO processzor hűtőről lenne szó. Ha jól láttam, akkor fel kell szerelni az Intel esetében alulra egy keretet ami fog 4 tartópillért, amire rögzítve lesz a hűtőborda. A lényeg most következik: Én úgy tudom, hogy az alaplaphoz nem érhet hozzá semmi fém, különben az rövidzárlatot okoz. Azt tudom hogy az alsó keret szigetelve van, de ami az alaplap tetején van a 4 rögzítő fém az nem okozhat rövidzárlatot?

2016. szept. 30. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A furatokhoz semmi nem csatlakozik.
2016. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van rá példa ahol érintkezhet az alaplappal fém is.


[link]



[link]



de csak a csavar helyeken ami semmivel nincs összeköttetésben electronikailag. Nyílván a lapon lefő dolgokat nem zárhatja össze 1ik oldalon sem.

2016. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:
Ez még a PC-k hőskorábaan volt erősen lényeges szempont, amikor mindenféle furmányos megoldással rögzítették még az alaplapot is. Most egyszerűen fém távtartókhoz csavarozzuk.
2016. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!