Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen az integrált videókárty...

Kaiu kérdése:

Milyen az integrált videókártyája? Intel pentium g3240.

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy mi az integrált vidi karijának a száma? Pld intel hd graphics 5400? Stb... gepigeny.hu ra kéne mert muszály megadni de én nem tudom ( még nincs meg a proci csak érdeklődök és a googlen nem talalok semmit róla mielőtt valaki www.google.com ot kuld nekem.

2016. szept. 30. 12:23
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Most a teljesítményére vagy kíváncsi vagy a nevére?
2016. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

HD Graphics (Haswell)


GT1-as HD Grapcics-oknak nem volt külön nevük 1-től az 5. generációig-ig, mielőtt az új iGPU nomenklatúrát nem vezették a Sklyke-től kezdve.

2016. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Megnyugtatlak, tökéletesen alkalmatlan játékok futtatására (gondolom ezért akarod a gepigeny.hu-ra beírni), a pontos modellt én sem tudom, de a teljesítménye semmire nem lesz elég.
2016. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1es a nevére ;) 2es nagyon koszonom :) 3as feldiegesítelek 4gb ddr3 rammal no vga val es ezzel a procival highen elfut rajta a rimworld es a rust pedig normalon 40+ fpsen mar nem zer de nem lolozni akarok szval kosz a komentet sokra mentem vele gta 5 on normal vagy low grafikán 30+ fpssel viszi nem tudom mirol beszelsz ...
2016. szept. 30. 13:00
 5/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ez tapasztalat vagy netes videók?
2016. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!