Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért zúg hangosan a monitor...

Miért zúg hangosan a monitor ha fehér alapon fekete szöveg van teljes képernyőn?

Figyelt kérdés

Pl, wordben ha egy oldalon van szöveg akkor nem zúg, ha nagyítok és két lapot jelenítek meg akkor igen, ha változtatom az oldal méretet akkor a zúgás frekvenciája megváltozik, így akár zenélhetek is vele :)

Vicces de igaz :)

A hangos zúgás elég zavaró, valakinek valami hasonló tapasztalata?

Megpróbáltam telefonnal felvenni de ezen a frekvencián nem veszi fel a hangokat.



2016. szept. 30. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen monitor?
2016. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

De poén :D

Nem lehet ,hogy fehér kép megjelenítésénél több áram kell neki és emiatt zúg a tápegysége?

2016. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert olcsó húsnak híg a tápja.
2016. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

24" LG LED, ebben az esetben drága húsról beszélünk.

Érdekesség, ha a teljes képernyőt fehérre állítom, akkor nem sípol, de ha tele van szöveggel a képernyő (betűkkel) akkor sípol. Lehet hogy írtam már, most nem látom, de ha a betűméretet változtatom akkor a sípolási hangszín változik, már zenét is szereztem vele :)

Felvenni nem tudom mert a telefon nem rögzíti azt a tartományt.

Gondolom valami kondi lehet.

2016. okt. 21. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért nem viszed el szervízbe, vagy miért nem cserélteted ki?
2016. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!