Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért "hal" meg a számítógépem?

Folder kérdése:

Miért "hal" meg a számítógépem?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem egy új számítógépet és azt tapasztaltam most hogy olyan dolgok történnek, hogy mikor játszom vagy csak internetezek vagy csak egyszerűen bekapcsolva marad a gép, egyszerűen meghal: megfagy a kép, beakad a hang és hosszú, hosszú idő után se reagál, néha egy-egy szomorú smile-i, hibaüzenetet dob, de van hogy azt se és mikor újraindítom a gépet van olyan hogy mikor elindul kikapcsol egy pillanatra és újraindul(volt olyan is amikor sokáig csinálta a bekapcsolás-kikapcsolást egymás után) miért lehet ez?
2016. okt. 1. 12:57
 1/3 Lord Hidan ***** válasza:

Először is szedd szét pucold ki főleg a hűtőket, ventiket, tápot, vga-t. Sűrített levegő egy ezres max a boltban

Aztán telepítsd újra az sose árt neki.


Ha utána is csinálja akkor ki kell szűrni mi a rossz. HD sentinelt töltsd le és nézd meg milyen állapotban van a hdd-d. Hajolj közel hogy nem ad a vga vagy a táp fura hangot ki?

Ha egy noname tápod van akkor nem árt jobbat venni.

Esetleg nézz hőfökokat is ha túlmelegszik attól újraindulhat/kikapcsolhat de azt nem hiszem h bekapcs után egyből túlmelegedne

2016. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tápegység nem ad le elég áramot vagy a processzor haldoklik.
2016. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elsőnek: most raktam újra vagy legalább is frissítettem win8.1-ről win10-re és még mindig ugyanaz a baj


másodiknak:amikor megvettem szar tápot vettem bele, ezért folyton leállt, ekkor elvittük egy helybeli pc-boltba akik kicserélték egy sokkal jobb tápra(fsp raider600w-osra) szóval kizárásos alapon az állításotok szerint a processzor lehet amit remélek hogy nem, esetleg nem lehet az a baj hogy egy kábel kilazult megtört stb...?

2016. okt. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!