Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megjavítanák a videókártyámat?

Brandon41 kérdése:

Megjavítanák a videókártyámat?

Figyelt kérdés

Valamikor a videókártyámnak volt egy kis fizikai sérülése a saját h*lyeségem miatt,és megkérdeztem a boltnak a szervízét email-en hogy tudják e javítani, ezt írták:Fizikai sérülésnél a termék garanciális javítása nem lehetséges,

garancián kívüli javításról

a gyártó honlapján tájékozódhat.

és megcsináltuk a videókártyámat tudtunk szerezni ventillátort hozzá,de nem az msi szervízénél,mert ott sem tudtak segíteni,és így az apám egyik ismerőse csinálta meg.Most tökéletesen működik és ha valamikor valami baja lesz akkor még megjavítanák a videókártyát ha nem mondok erről nekik egy szót se?



2016. okt. 2. 16:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és mondjuk egy használt nem garanciás msi r9 390 -et mennyiért lehetne eladni?
2016. okt. 2. 17:43
 12/15 anonim ***** válasza:
az új videó kártyák miatt eset az áruk elég nagyot . Úgy kb 60-65 ezer szerintem.
2016. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
és ha először felrakom 70k-ért hátha valami hozzá nemértő jön és annyiért megveszi és nekem jó lesz.
2016. okt. 2. 18:03
 14/15 anonim ***** válasza:
próbáld meg.
2016. okt. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hypno ***** válasza:

#13


Mindenki annyiért kínálja ezt a típust. Igaz, jellemzően garanciával

[link]


Jellemzően nem kedveljük azt olyan eladókat, akik sunyiznak arról, amit el akarnak adni...vagyis jobb ha a ventilátor cserét nem hallgatod el.

2016. okt. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!