Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Powercom BNT-600AP UPS vélemén...

Powercom BNT-600AP UPS vélemények?

Figyelt kérdés
Most rendeltem egy ilyen szünetmentes tápot otthoni géphez. Kinek, hogy vált be?

2016. okt. 3. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Már a másodikat gyűröm, mert kb 5 év után tönkrement az első. Akkoriban nem értem rá ezzel foglalkozni, így nem tudom, akkucserével tovább dolgozott volna (azért szétszedni szétszedtem volna lazább időkben), vagy nem, szervizt sem találtam éppen (lehet, hogy máskor se).

Amúgy arra a célra tökéletes, hogy kulturáltan leállítsam a gépet, elmentve a végzett munkát. Ugyebár nem egy paksi atomerőmű kapacitású egyed. Nálam a gép, monitor meg a tv-box, ami a wifit is szórja, az van rajta.

Van néha, hogy egyet kattan csak, már gondoltam rá, hogy ilyenkor megkérdem a szolgáltatót, volt-e egy lehúzás, de még nem vitt rá a lélek. :)

Ennyi pénzért...

2017. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azóta én is ezt használom, és megvagyok vele elégedve. Egyet kattan? :DD Errefelé van, hogy jobban akadozik az áram persze amit nem nagyon lehet észlelni, max. a lámpa pillanatnyi pislogásánál, na akkor ez is kattog egy pillanatra, de olyan pici az ingadozás, hogy csak kapcsolna és a sípolásig nem jut el..
2017. febr. 22. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, most ment tönkre szemlátomást.

A legújabb dossziém a vásárlásokról, számlamásolatokkal és garancialevelekkel 2010-es kezdetű, abban nem találom, tehát kibírt vagy 6-8 évet.

Az előző úgy ment gallyra, hogy nem lehetett bekapcsolni, ez viszont úgy, hogy 3 másodpercig bírja, majd kikapcsol. Ez akkuproblémának tűnik. Lehet, hogy kezelnem kellett volna, félévente egyszer legalább kihúzni a tápból és hagyni lemerülni, stb.

2017. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hehe, utánanézve, hogy van-e csereakkumulátor, egy weblapot találtam, ott megjegyzik, hogy "Az akkumulátor várható élettartama optimális körülmények esetén: 5 év."
2017. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az annyi :D Én ilyet használok bele : [link]
2017. márc. 1. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Kivettem az akkut, de az jó...

Felhívtam egy forgalmazó szervizét, azt mondta, ők csak a garanciális ügyintézéssel foglalkoznak, javítással nem. :D

2017. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!