Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Raknátok nekem össze egy...

DariusMorbi kérdése:

Raknátok nekem össze egy konfigot nekem 300-320k-ból ha megkérlek titeket?

Figyelt kérdés

Amik szükségesek bele:

MRB

VGA(1070-re gondoltam)

CPU(i5-ösre gondoltam)

RAM(8GB)

SSD(120GB csak op. rendszerhez, hdd-m van.)

PSU

Ház

Bill

Egér

Proci hűtő(DeepCool Gammaxx 300-at néztem, nem lesz húzva a proci de mégis jobb hűtés legyen a gyárinál)

Monitor


Szívesen meghallgatok minden választ! Amiket írtam csak egyszerű gondolatok voltak. A monitor lehet 16:9-es de lehet 21:9-es is. Lényeg, hogy hdmi-vel lesz összekötve.



2016. okt. 4. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs a nekem-nekem ismétlésért. Telefon szereti "kijavítani" a szavaimat :D
2016. okt. 4. 17:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez így nem igazán lesz jó, a cpu meg a kártya csuklóból ledarál 200k t, nem néztem utána most a konkrét áraknak de hasracsapva azt mondanám, hogy a lap 20k, ram 11k, hűtő 10, psu 15, egér+bill 15k, ssd 15k, ház 10k. Monitorra meg marad 4-24k. Ennyiből legfeljebb egy nagyon-nagyon olcsó fhd monitor jönne ki, ehhez a kártyához inkább néznék 1440p monitort 70-80k körül(de inkább felette). 1060 al reálisabb ennyiből ha monitor is kell.
2016. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen monitorra gondoltam. De ha 1060-al esetleg 1060 gaming-el meg lehetne oldani akkor hallgatlak. Ja amúgy a proci hűtő 6k. A ház meg olyan 13k lenne.

2016. okt. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!