Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort vegyek?...

Milyen processzort vegyek? Amiben van alap VGA ami használható valamire, és maga a proci se legyen gyenge. Az ára pedig használtan kb 15k?

Figyelt kérdés
Új PC beszervezését tervezem, viszont a keret már nem engedi meg hogy VGA-t is vegyek. Az egészre 50.000 van. Az eddigi összeállításom: X4 750K(13K) proci, 8GB(8K) ram, 500GB HDD (5K) ,alaplap(10K), és egy Akyga gépház 400W táppal együtt (8K) a PCX-ről.

2016. okt. 7. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

AMD APU-s procikban van integrált videochip... lehet böngészgetni az árukeresőn, vagy a hardverapro-n. Már 10 ezer körül is kaphatsz használhatót újonnan, ami persze lehet, hogy adott esetben nem lesz olyan teljesítményű mint az x4 750k, de viszont kevesebbet fogyasztanak!

A fennmaradó 5 ezret meg inkább költsd megbízhatóbb tápegységre, vagy akár egy egyszerűbb passzív hűtéses VGA-ra.

2016. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm...Végre valaki..:)


VGA témában nem nagy a gond mert a későbbiekben egy GTX560TI megvételét tervezem. Nos ez lenne a nagy kérdés, mert tudom hogy APU-s CPU-t kell vennem, viszont ha lehet erősebb legyen mint az X4 750K (vagy legalább egy szinten legyen), jó beépített VGA chip-el,hogy KB. egy fifa 11-el elbirjon a közeli 2 hónapban (szóval ne csak arra legyen jó hogy van oszt kész) és az ára is kedvező, persze használtan. Találtam egy A10-5600K CPU-t 14.000/HUF. Viszont nem tudom mennyire erősebb a 750K-tól. A többi A4-A6 azok csak 2 magos CPU-k. Az A8 meg több helyen drágább mint amit találtam A10..xD Szóval mennyire jó az A10-5600K? Vagy van nála jobb CPU ami hasonló árkategóriás?

2016. okt. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!