Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az elromlott laptopból...

Ha az elromlott laptopból kiveszem a HDD-t és beleteszem egy tokba, akkor gyakorlatilag külső hdd-ként is tud funkcionálni? Van ennek hátránya?

Figyelt kérdés
Pl: ebbe: [link]
2016. okt. 8. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Működés közben ne mozgasd, illetve figyelj, hogy a

kábel nehogy kontakthibás legyen, mert az kinyír-

hatja a winyót. Más probléma nem jellemző.

2016. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Megeshet, hogy titkosítást használ a külső ház. Egy félig megtelt lemezt beiktatáskor formázni akarja. Ha beraknád utána egy gépbe, akkor is. Bár erről nem írnak a vásárlói vélemények -nem tudni a körülményeket-, de jellemzőek lehetnek ezekre az eszközökre, hogy nem rakosgathatóak össze-vissza csak úgy. Vagy benne formázod meg a lemezt és használod, vagy kiveszed, újraformázod a rendeltetési helyén és működik. Legalább is ilyesmiről hallottam. Nekem 2 lemezes házam van, ami nem egészen ilyen. Ott nem volt hiba. De amikor rákérdeztem erre az eshetőségre amiről beszéltem, nem volt ismeretlen a dolog.
2016. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!