Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok mondani valami olcsó...

Tudtok mondani valami olcsó és jó wifi vevőt?

Figyelt kérdés

A laptopba tök gyengusz ami van, itt állok a benzinkúttól 10 méterre és alig érzékeli a jelet. Valami USB-s vevő kellene, ami sokkal erősebb, de azért nem drága. Tudom, a kettő ált kizárja egymást, de ha valaki tud valami okosat kérem mondjaű


Köszönöm előre is



2016. okt. 8. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy TP-Link TL-WN722N van, azt hiszem ~3 ezer ft-ért vettem a helyi pc-s boltban.


Én is pont az miatt vettem, mint amiért te akarsz, a laptop nem érzékelte a jelet rendesen. Amióta ezt használom, még olyan hálózatokat is lát, amit a laptopt nem is látott.. szóval szerintem nem rossz.. célnak megfelel.

2016. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom neked konkrétan, mi számít drágának. Egy hardver akkor lesz drága, ha nem váltja be hozzáfűzött reményeket. Mert akkor csak kidobott pénz volt. Kiába veszel meg valamit 2-3 eFt -ért, ha nem jobb mint az integrált.


Én a TP-Link TL-WN8200ND -t vagy az Asus USB-N14 -t ajánlom.

2016. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
haat [link] ezt neztem de ez kicsit draga, ugy 6-8 ezerert meg talan
2016. okt. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!