Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Epson l130-t akartam...

Egy Epson l130-t akartam venni viszont kaptam egy szinte új HP color laserjet 2605-t,1900 oldal lett vele nyomtatva. Nem tudok dönteni: túladjak rajta és vegyem meg az Epsont, vagy tartsam meg a HP-t?

Figyelt kérdés
A tonereket talán kicsivel többért tudom megtölteni, mint pl az Epsont, és fele annyit sem tudok kinyomtatni vele, viszont hosszú távon lehet a Hp megéri.

#nyomtató #Hp Color Laser Jet 2605 #Epson L130
2016. okt. 10. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lézer nyomtatós soha nem cserélnék tintasugarasra. Ezerszer több baj van a tintasugarassal. Beszárad, drága a tinta, stb. Hacsak nem akarsz fotókat nyomtatni mindenáron, tartsd meg a HP-t.
2016. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az Epson L130 vagy pl a Canon G1400 külső tartályos nyomtatók és kb 6-7 ezer oldalt nyom ki egy adag festékből, ami kb fele annyiba kerül mint egy után gyártott tóner, és csak kb 2500 oldalt nyom ki. Tehát azt mondhatjuk kb 5x olcsóbb a nyomtatás az epsonnal vagy a canonnal, ezért vagyok tanácstalan.
2016. okt. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!