Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Particionálásnál miért mehet...

Zozoo89 kérdése:

Particionálásnál miért mehet tönkre a Vincseszter?

Figyelt kérdés

Adott egy 250Gb os Western Digital Blue Merevlemez.


HDD Sentinel még ez elött pont megnéztem direkt, 100/98 volt.


SZámítógépet lecseréltük viszont ez a Merevlemez megmaradt volna.


Win 7 telepítést USb-ről indítottuk , szépen gyorsan annak módja szerint be Bootolt.


A vincseszter 2 Particióra volt osztva 40Gb a C:\ nek a D:\ nek a többi.


Semmi gond nem volt vele, Telepítésnél a C és a maradék 100MB os particiót töröltem és létre akartam hozni ismét.


Itt a Telepítő megállt, és nem tudta létrehozni a a particiót csak pörgött a zöld kis egér kör mutató.


Újra indítottam mondván újra Bootolom a telepítőt, az egér bejön fekete képernyő és nem tölti be a Telepítőt.

Próbáltam CD-ről ott is ugyanaz a jelenség.


Biosban AHCI módban volt, át állítottam ide MÓDRA, ÚGY BEJÖN a telepítő ÉS TUDOK PARTÍCIÓT LÉTRE HOZNI DE NEM TUD FÁJLOKAT MÁSOLNI RÁ.


Így egy régebbi 160gb os HDD re ami már haldoklik, de még üzemel, AHCI ben simán felment a Win 7 és működik még.


HA pl a 250 est rákötöm másodlagosként, nem tölti be a Windowst, lehet ilyen Pech?



2016. okt. 11. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most a 160-asról megy a rendszer, akkor rakd be mellé a 250-est, próbáld meg úgy mit tud vele kezdeni.
2016. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írtama végén hogy akkor nem bootol be a windows ha bekötöm mellé a 250 est
2016. okt. 11. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig attól még bootolnia kellene. Ne indítsd a windowst, hanem menj be a biosba, hogy ott mit ír róla, nézd meg a bootsorrendet is.
2016. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem kaptam érdemelges választ...
2016. okt. 12. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsoltad miközben a particiós táblát rakta össze akkor igen. Szed le egy ingyenes live ubuntut például, arról bootolj, ne telepitsd csak proba és akkor megint hozzáférsz a rossz / félkész particiohoz és újra rakhatod. De ha hiren's boot CD/DVD/t szedsz le azon meg mini PE win van azzal i megoldható.
2016. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!