Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a gépről mit gondoltok?

Erről a gépről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

ASUS ROG G20CB-CZ027T

Természetesen főleg játszásra használnám.



#gép #ASUS ROG G20CB-CZ027T
2016. okt. 12. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
A másik amin gondolkodom az egy ASUS ROG G20CB-CZ024T. Nem tudom melyik érné meg jobban.
2016. okt. 12. 18:16
 2/6 szántóvető ***** válasza:
iszonyú drága,ár/teljesítményben rossz választás.
2016. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egyik 27 masik 24 colos monitorral van annyi a kulonbseg?

nekem 24 is tul nagy lenne de ha meszirol nezed akkor a 27 is okos lehet viszont kozelrol neked kell tudni kell e ekkora

asus rog gepek altalaban sulyozottan markafelarasak es ezert nem feltetlen kapsz elegendo extrat es foleg nem te egyedul valogatod ki ezeket

ellenben ebben is neked kell donteni

2016. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petik2002 válasza:
488350ft. Én a te helyedben és ennyiért ennél jobb gépet raknék össze. Gondolom tudod hogy komplett pc-k nem annyira megbízhatók. Plusz rengeteg pénzt képesek felszámolni pl.össszeszerelés stb. szerintem mondjuk egy ipon.hu oldalon sokkal jobb gépet tudsz magadnak összerakni. de ez csak az én véleményem.
2016. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább rakj össze egyet ennyiért. Jézusom! Mi kerül ebbe ennyibe?
2016. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokat keresgéltem teljes gépeket mert nem nagyon értek a gép összerakáshoz ezért próbáltam azt elkerülni, de szerintem igazatok van rohadt drága a teljesítményéhez képest. Inkább megpróbálok összerakni egyet, lehet még olcsóbban is jövök ki. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!