Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szól furcsán?

Miért szól furcsán?

Figyelt kérdés
Az Asus X511Ca Laptopom hangszórója a gép tiszta telepítése után úgy hangzik, mintha nem is SonicMaster lenne benne. Hogy lehetne visszahozni a hang régi minőségét?

2016. okt. 12. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Telepíted a hangkártyát. ;-)
2016. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
telepítve van, még Driver Booster-rel frissítettem is.
2016. okt. 12. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Driver Booster !!!!

Gratulálok. A gyári oldal már ciki?

2016. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Driver Booster-rel frissítettem"

Akkor telepítő lemez be és kezd előröl!

Gyártó support részéből töltsd le a drivert!

Az ilyen driver varázslókat, meg pc optimalizálókat messzire kerüld!

2 -t használhatsz Win+R lenyomása után: cleanmgr és msconfig

Ezek a driver varázslók, meg rendszer optimalizálókkal az a gond, hogy több kárt okoznak mint hasznot, és utánuk ember nem lesz aki kibogozza mit kavartak el.

2016. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, de én egy szóval nem mondtam, hogy a Driver Booster használata után lett szar. A telepítés után próbálkoztam visszaállítani, de akkor, ha nem tetszik, valaki igazán leírhatná, hogy hogy kell manuálisan telepíteni egy ilyen illesztőprogramot.
2016. okt. 14. 06:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem sok embernek van ilyen laptopja, ezért látatlanban nem olyan egyszerű. Még azt sem tudjuk megnézni hogy esetleg melyik driver, mert nem tudjuk hogy milyen op rendszered van és az "úgy hangzik, mintha nem is SonicMaster lenne benne" nem sok táppontot ad.
2016. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ami meg a Driver Booster csodaprogramot illet, meg a hasonszőrű csodákat, ne csodálkozz a reakción. Kb minden fórumon, minden számítástechnikával foglalkozó oldalon számtalanszor el lett mondva hogy szarrrrr. Még is naponta rácuppan valaki.
2016. okt. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocs, csak mindig eszembe jut valami.

Ugye nem windows 10-et raktál rá? Mert akkor ne is csodálkozz. NINCS audio driver win 10 alá.

2016. okt. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, legutóbbi válaszoló, de a tiszta telepítés előtt is Windows 10-re volt frissítve, és semmi baja nem volt a hanggal.
2016. okt. 15. 09:25
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! Én egy megrendelője vagyok a PCWorld nevű magazinnak, ők ajánlották,és én meg úgy gondolom, hogy ők nem adnának szar szoftvert.
2016. okt. 15. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!