Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox one vs számítógép Melyike...

Xbox one vs számítógép Melyiket válasszam? Előnyt és hátrányt kérek, és ha lehet válaszodat indokold is

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy mit válasszak mert nem tudtam dűlőre jutni. Xbox one vs Számitógép? Melyiket válasszam?

pl.: számítógép előnyei: olcsóbbak a játékok vannak leárazások, egér billentyű kombo jobb fps-hezvalamennyivel több barátomnak vana gépe mint xbox-a több heker van mint konzolon, multifunkcionálisabb, Elég sok játékot feltörnek igy egy csomó pénzt megtudnék spórolni (most ne térjünk ki rá hogy ez jó vagy rossz) ami mondjuk nem rossz, ezért gondolkodok erősen a pc mellett. De mostanában azt vettem észre( olvastam) egyre kevesebb játékokat törnek fel és azt is 2-3honapra rá

hátránya: optimalizálatlanabb játékok, virus,


Xbox előnye. optimalizáltabb játékok, full hd d 30fps-ed mindig megvan nem kell félni h nem fogja bírni. stabil multyplaer játék

hátránya. játékra jó csak, drága játék árak, illetve az online fizetős


keret: 80 000Ft ebből használtan kijönne egy i3 gtx 740 v. 750 8gb ram és akkor még erre jönnek a játék árak.

xbox one-t is használtan venném és ez így egy -xbox meg egy játék, de ehhez kell még live ami kb 15k

Illetve van laptopom szóval számítógép nem szükségletem.



2016. okt. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Xbox One előnyei:

- Viszonylag olcsóbb (értem úgy, hogy pl. 120k-s gépen nem nagyon fognak a nagyobb gépigényű játékok elmenni)

- Amik kijönnek rá játékok, azok el is futnak rajta.


Nyilván van több is.


Hátrányok

- Fizetős multiplayer

- Drága játékok

- Max 30 FPS

- Nem lehet játékokat feltörni/crackelni (a legújabb generációs konzolokon, az előző generációs konzolokon meg ha feltöröd a konzolt, akkor vagy a többjátékos mód veszett oda, vagy valami más.)


PC előnyei:

- Nem csak fix 30 fps

- Olcsóbb játékok, vagy feltört, ingyenes játékok

- Ingyenes multiplayer mód


(Nyilván van több is)


Hátrányai:

- Feltört/Ingyenes játékokkal sok vírus terjeszthető

- Drága a bővítése

- Sok az optimalizálatlan játék


De ha kiszámolod, a játékok drágasága a konzolon és a Live árából előbb-utóbb kijön a PC ára.


Ha kevés pénzed van: Xbox One

Ha több pénzed van: PC.


Én inkább az utóbbit javasolnám. A PC ára a drágább játékok ára és a Live ára miatt elég hamar vissza fog jönni (szerintem).


Lehet zöldpacsit és pirospacsit is nyomni.

2016. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


+ kiegészítés


Konzol hátránya illetve a PC előnye:

- Rosszabb grafika (Xbox One)

- Sokkal szebb grafika (PC)


Én PC-t javaslok.

Miért?


- Lehet sokat kell bele fektetni, de a konzolba is! Nézd a játékok árát, és a Live árát. Azért egy kis idő múlva visszajön a PC-nek egyrészének az ára. Meg veszel 5 15 ezres játékot, már is 75 ezer forint + a Live 15 ezer, ez 90 ezer forint.

2016. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából tényleg a pénz a mérvadó, na meg hogy mennyit fogsz játszani.


Mert pl. nekem családapának / férjnek jobban megéri a konzol, mint a PC, mivel nincs annyi időm játszani. És nincs 300 ezrem PC-re, monitorra, egérre, billre, asztalra. Csak mert semmim sincs hozzá, 0-ról kéne mindent beszerezni.


Viszont TV van, úgy hogy egyszer 120, majd pár havonta 1 játék nekem tökéletes.


PC hátrányhoz meg:

Sok kalóz játékkal nem fogsz multizni, pl. GTA V, vagy állandó netkapcsolatot igénylő játék, pl Need for Speed, stb.

2016. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!