Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtést ajanlotok az i7...

Milyen hűtést ajanlotok az i7 6700-hoz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok jót halottam pl a dark rock pro 3 ról de most nézem hogy hatalmas és nem tetszik hogy akkora + sokan mondták hogy a felszerelés is problémás bár szakemberrel csináltatnám de akkor se szeretnék ilyet.


Ha lehet inkább vízhűtéssel vagy egy kicsi de csendes/jó

Hűtéssel szeretném de sajna nem igazán értek hozzá.

A ház az egy nzxt source s340 piros fekete lenne

Ez: [link]


Aki tud segíteni annak hatalmas thanks :)



2016. okt. 15. 03:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A kicsi nem lesz csendes, minden jó hűtő nagy, ha kicsi a borda jobban kell dolgoznia ~ zajos lesz, hamarabb adja meg magát, és jó eséllyel nem is lesz túl hatékony. Btw a léghűtés halkabb, egyrészt a radiátort ugyanúgy érdemes levegővel hűteni, másrészt a vízpumpa sem hangtalan. Plusz vízben gondolkozni a világon semmi értelme ha nem tuningolsz.
2016. okt. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Cooler Master 212 Evo elég kéne hogy legyen.
2016. okt. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

#1

Miért kell hülyeségeket irkálni?

2016. okt. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 pl. ?


felesleges akar meg a gyarit is hagyhatod, akar kesobb is lecserelheted a hutest rajta


vizhutes inkabb diszmiatt lenne jo ha neked kell a disz


ha csak alapjaban egy halk huto kell akkor mint masik kerdesnel irtam 10 alat is megvan, be quiet ugyan ugy olcsoba is gyart de ha arulnak van mas jo is

2016. okt. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek jó?

[link]

2016. okt. 15. 05:26
 6/18 anonim ***** válasza:

#4

Nem neked írtam.

De az hogy nagy, meg nem hatékony, meg hogy hangos és hamar tönkre megy, az nettó hülyeség. Szívesen bebizonyítom neked.

Abba amit te leírtál nem kifogásolok semmit, max azt hogy dísznek jó. Bár ez a proci tényleg nem igényli mert nem egy melegedős fajta. Még egy Freezar 7 is elég neki, vagy akár a gyári.

2016. okt. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5

Teljesen jó. Ha befér.

2016. okt. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Bocsi ezt akartam


[link]

2016. okt. 15. 05:33
 9/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

19 ezerert nagy vizhutes valasztek van? vagy annyira megvaltozott a vizhutesek tulajdonsaga?


a vizhutes bizony hogy csak szoljak DISZ nek veszik legtobben akik atlagfelhasznalok

es meg azok is akik exterem tuningolnak is vele (ami persze sokkal dragabb kategoria) azzal is a latvanyra mennek


en nem igazan lattam olyan tesztet ahol halkabb lett voln a vizhutes (ha nem halkabb miert eri meg?) ahol ne lett volna macerasabb a beszerelese, es az hogy szukseges neha karbantartani (es nem portalanitas miatt)

nyilt titok hogy az olcsok hatekonysaga igen csak gyenge


es valoban elsosorban a vizhutest nagyon komoly tuningok miatt talaltak ki de ezek tul dragak atlagfelhasznalonak

30ezerig vannak leghutesek

es bar lehet par vizhutes ami megkozelitinoket de jobbnak nem mondhatoak


igy vajon ki foglalkozna ezekel?


nem azok akiknek DISZ nek kell?


miert nincs igazam hozd elo szamara ha nekem szanod ird privatba


Xy4

2016. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátban.
2016. okt. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!