Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépen indítás után...

Akos8888 kérdése:

A számítógépen indítás után kikapcsol! Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gépem indítás után kikapcsol. A bios adatokat kiírja, de mikor a windows logó megjelenne, egyszer csak leáll. Mintha kihúznám a konnektorból.

Ezután meg hiába kapcsolom be, a monitoron "no video input" jelenik csak meg. A gépen a bekapcsológombot amint megnyomom picit, már le is áll. Full áramtalanítás után azért sikerül beindítani.

Cseréltem tápegységet, megpróbáltam másik videokártyával, kihúztam a winyókat, csak a rendszer meghajtót nem, megcseréltem a ramokat...külön, külön is próbéltam őket, a gépház indító gombját is kihúztam, és billentyűzettel indítottam a gépet, de egyik próbálkozás se járt sikerrel! proci hűtő újra van pasztázva.

AIDA64 en teszteltem a hardvereket, semmi problémát nem talált. Semmi nem melegszik túl. windows 10 van amúgy, lehet a 8.1 et megpróbálom még, de szerintem nem érne semmit. (alaplap: asrock fm2 a88m-hd+, amd760K proci, FSP hyper 500 táp, 2x4GM kingston ram, r9 270x vga. 120GB-s intel ssd-n van a rendszer) ötleteket, segítséget, véleményeket előre is köszönöm!



2016. okt. 15. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért egy MemTest egy Linux Mint live USB-ről sem ártana. Lehet, hogy valamelyik memóriád hibázik. Esetlegesen CMOS reset?
2016. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!