Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maxell pendrive-on hogy kell...

Maxell pendrive-on hogy kell 2 meghajtóból 1-et csinálni?

Figyelt kérdés
bedugom a gépre és két meghajtó jelenik meg az egyiken pdf és egy exe fájl van a másik meg üres.nem találok semmit a leírásban és fogalmam sincs hogy kell egyesíteni a kettőt.mert így nem ismeri fel a dvd lejátszó
2010. ápr. 25. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Tölts le egy partícionáló programot, például Partition magic:

[link]

Telepítés után keresd meg vele a pendrive-d, és töröld a két partícióját, utána pedig hozz létre egy újat a két üres helyett, és formázd le mondjuk FAT32-re.

2010. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
letöltöttem már csak az a gond h csak a merevlemezeimet látja és angol és nem merek vele semmit se csinálni mert félek h vmit csinál a meghajtóimmal
2010. ápr. 26. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg evvel, ez talán látja, a lépések ugyan azok, arra tényleg vigyázz, hogy a merevlemez partícióihoz ne nyúlj:

[link]

2010. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: az egy fizetős és ráadásul sz.r program (ráadásul majdnem 100mb, Atya ég!!!), egy súlyos agyvérzés után jobbat írnék, ingyen, ha már nem léteznének eleve jó ingyenes particionáló programok. Használd a keresőt!

Bocs az arroganciáért, de felhúzta az agyam, hogy egy ilyen gerinctelen fejlesztők által tákolt fosch szoftvert ajánlgat valaki, ami a fenti linken is megtalálható!

2011. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megbocsájtok.

Amúgy, ha már ehhez a majdnem 1 éves kérdéshez írtál, legalább írhattál volna egy jó programot, így, ha legközelebb hasonlót kérdeznek, tudok mit javasolni.

2011. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2-vel ezelőtti. Valóban, igazad van, elnézést. Azért nem írtam konkrét programokat, mert a kereső sok használható programot tartalmazó lapot listáz ki.

Az, hogy egy évvel ezelőtti a kérdés, csak egy dolog, attól még lehet, hogy valakinek most van szüksége van az infóra.

Alább egy ingyenes és működő particionáló (igaz, nem nagy durranás, de megteszi amit kell):

EASEUS Partition Master, ebből a Home Edition ingyenes.

2011. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Írok egyet, talán az egyetlent, amivel valóban lehet, mert az eddig ajánlottakkal nem. Ez működik, tegnap használtam sikerrel, saját 4 gigás, gyárilag 2 partíciós pendrive-n.

VentureUSB ModeConverter a neve, ha netán eltűnne később.


[link]

A művelet menete:

Pendrive bedug

Program elindít

No. of particion :kiválasztjuk az 1-et

Klikk a Convert-re

Kiírja, hogy csatlakoztassuk újra az eszközt/kihúz-bedug, de enélkül is működött nálam/, aztán OK.

Néhány másodperc és végrehajtja, 1 db partíció lesz a pendrive-n.

2012. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Utolsó:

Kösz ezzel sokat segítettél, már kínlódtam vele egy ideje!

2013. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
MODECONVERTER RULEZ kösziiii!!!
2014. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
AMOEI Partition Assistant, ingyenes, magyar!!
2014. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!