Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek miért van ez a...

Brandon41 kérdése:

Szerintetek miért van ez a játékban?

Figyelt kérdés
Amikor játszok a the crew játékkal akkor a játékban a kép közepén mintha mutatná azt ahogyan játszok,csak elfordítva, és látom ahogyan mennek el a pálmafák,és ahogyan megy az út is. De magamat nem látom,ez miért lehet.Csak ennél a játéknál van,már egyszer ujra telepítettem a játékot nem változott semmit. Légyszi segítsetek.

2016. okt. 15. 21:12
 1/7 A kérdező kommentje:

itt egy kép hogy tudjátok hogy miről beszélek.

[link]

2016. okt. 15. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Vga driver hibának tűnik, frissíts.
2016. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de csak ennél az egy játéknál jönne ki?
2016. okt. 15. 21:33
 4/7 A kérdező kommentje:
fölraktam a legújabbat ,de semmi sem változott.
2016. okt. 15. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, könnyen előfordulhat hogy nem mindenhol jön elő a hiba. Pl nálam bad company 2 villogott az egyik driver frissítés után folyamatosan amíg nvidia kártyám volt. Ha így néz ki mozgás közben(főleg ha amd kártyád van), akkor erről van szó

https://www.youtube.com/watch?v=Dw27rarOeyc


Azt írják próbáld ki FXAA val(meg gondolom egy régebbi driverrel is működne, de egyetlen játék miatt nem raknék fel régebbit).

2016. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja,nekem is pontosan ilyen hiba van a játékban.
2016. okt. 15. 23:14
 7/7 A kérdező kommentje:
működött,átálítottam fxaa-ra és most nincs ott,köszi
2016. okt. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!