Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem (asztali,...

AndrewIron kérdése:

A számítógépem (asztali, Win7-el) megjelenített egy hibaüzenetet, hogy a csatlakoztatott USB eszközt nem lehet felismerni. Mi lehet a gond? Félek tőle hogy hardver.

Figyelt kérdés
Az eszközkezelőben ismeretlen eszközként jelenik meg. A gond csak az hogy ha nincs semmilyen USB bedugva a gépbe, akkor sem tűnik el.

2016. okt. 16. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit beleerőltettél, összegyűrődtek az érintkezők, és most összeérnek. Kapcsold ki a gépet, húzd ki a konnektorból, aztán egyenként vizsgáld át az USB aljzatokat, és a "bűnösben" tűvel igazítsd meg legalább annyira, hogy ne érjen össze semmi, aminek nem kéne. Utána ha nem tökéletes, de nem is zárlatol, ragaszd le, és többé ne használd.
2016. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbáltam, de sajnos nem jött be. Ellenőriztem egyesével az USB portokat, de mindent rendben találtam. Bele erőltetve sem lett semmi.
2016. okt. 16. 16:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Folyton olyan hangjelzés ad a gép mint amikor bedugom, aztán meg kihúzom az usb eszközt. Filmnézés közben váratlanul kezdte el csinálni.
2016. okt. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!