Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 monitoros gaming setup...

Bendeguz.balint kérdése:

3 monitoros gaming setup tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban kérném a segitségeteket, hogy most van egy samsung 27 colos 60 Hz monitorom és ehhez szeretnék még kettőt.

A három monitort pedig egy falra felszerelhető álvány tartaná de a videókártyémon csak 2 HDMI van (gtx 1070 strix) és én kettő dolgot találtam ki:

1.: veszek egy ugyanilyen monitort és ez a kettő lenne a két szélén és középre pedig egy hajlitott 27 colos 4K monitort ami DVI csatlakozóval csatlakozna.

2.: veszek még kettő ilyen monitort. De akkor hogyan tudom rákötni a gépre mind a hármat? (a monitoron csak HDMI csatlakozó van)

Válaszotokat előre köszönöm! :)



2016. okt. 16. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

27 colos 4K-t 1db 1070-re?

És még mellé másik 2 db 27'-os monitort ami legalább FHD...


Hát az tudod mikor fog elindulni neked 1 db 1070-el...

Oda a minimum már 2db 1080.

2016. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
Akár a display portot, akár a DVI-D portot át tudod alakítani HDMI-re. [link]
2016. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt, ekkora felbontáshoz már vajmi kevés a te 1070-ed. Egy darab 4K-s monitorral is botladozik már, nemhogy mellécsapsz még kettőt.
2016. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha nem 4K lenne a középső monitor hanem ugyanúgy 1920x1080 as és ezt úgy használnám, hogy csak a középsőn játszok a többit munkához használnám.
2016. okt. 16. 20:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ahhoz elég a 1070?
2016. okt. 16. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Abban az esetben meg alig van értelme 3 monitornak, oda elég kettő is, ha csak egyet használsz játékra. De nyilván, ha 1-en játszol, a másik 2-n dolgozol, azt gond nélkül el kell bírnia a GTX 1070-nek. Én 2 db FHD monitort használok egy R9 290X-en, és meg se kottyan neki, ha néhány gépigényesebb játékot High/Ultra beállításokon futtatok az egyiken, meg mellette 10 másik programot a másikon.


Három FHD monitorral is nehézkesen boldogulna a GTX 1070, lehet, hogy már most nem minden játék menne magas beállításokkal. Nézd meg a GTX 1070 4K alatti teljesítményét - kevés rá. Ugyanígy 3 FHD-ra is kevés lenne, ha mindhármon játszanál. Az újonnan érkező játékok csak még jobban feladnák neki a leckét.


Egyébként léteznek HDMI elosztók, tehát a csatlakozás megoldása jelentené a legkisebb problémát. Sokkal zavaróbb, ha nem egyforma monitorokat raksz egymás mellé.

2016. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mellesleg, DVI-HDMI átalakító is van. Nekem az egyik monitorom így csatlakozik. Ez a legolcsóbb megoldás.


Utolsó voltam.

2016. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!