Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Következő pc konfiguráció...

Dpoker kérdése:

Következő pc konfiguráció szerintetek mekkora tápot érdemes választani? Intel Core i5-6600 Asus H170 PRO GAMING alaplap Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black FSP 550W MSI GeForce GTX 1060 6GB Aurum CM 550 Gold

Figyelt kérdés

#PC #IntelKingston FSPAsus H170 PRO
2016. okt. 19. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Wut...


Az általad írt gépben (ha jól értelmezem) 2 táp is van...


XFX TS450 elég lenne hozzá.


Amúgy kihasználnád egyáltalán a H170-es chipset előnyeit? Lehet elég lenne gy B150-es lap is.

2016. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MGéza ***** válasza:
Hm? Az az FSP 550W Aurum gold? Bőven elég lesz, ha már megvan.
2016. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Véletlenül maradt bent 2 táp.


Azért ebben az árban nézegetem lapokat mivel ezeken normális az audiohang.

2016. okt. 19. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon energiahatékony konfiguráció, akár 300W tápegység is elég lehet. Egyébként 550W ársávban a Corsair RMx uralja a piacot a 10 év garanciájával.
2016. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy az RMx uralja, de én a mostani fogyasztási értékeket elnézve és a valós fogyasztásokat figyelembe véve egy Vengeance 400 de legvégső esetben 500-nál megállnék tápban, mert egyszerűen fölösleges a nagyobb táp, max akkor ha ért az illető az OC-hoz.
2016. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán tervezek oc vagy is tuningolni az némi + semmit nem hoz lényegesen változás nem történik. Ezért sem K veszem mert nem látnám értelmét mivel nem fogom húzni úgy sem. Nekem ez H170 tetszik főleg hang véget is és persze hogy kapót külön m.2 foglaltatott. Bár az tény hogy kaphatnék 20-30 ezres lapot is. Nem tudom igazából melyik lap lenne még ehez proci hoz ideális. A táp az biztos hogy nem 10-20 ezreset veszek mivel inkább költök tápra mint hogy elszálljon pc.
2016. okt. 20. 00:19
 7/7 A kérdező kommentje:

És persze ha K választanék ott ismét teljesen más fel építés Z alaplap + egy jó vízhűtés több az áramfogyasztása stb...


Igazából én 550W gondoltam mivel az bőven elég a főlé nem látom értelmét menni. Csak túl sokat sem szeretnék variálni rajta. Csak azért ezekre tápokra nem árt időt fordítani mivel minden márka szériában vannak rossz minőségük is.

2016. okt. 20. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!