Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most melyik GeForce 1060 as...

Most melyik GeForce 1060 as videókártya a jobb?

Figyelt kérdés
Annyira nagyon nem vagyok otthon az ilyenekben és láttam a neten hogy van 83 ezerért és 106 ezerért de nem tudom hogy mi lehet a külömbség a 2 között mert ahogy elnéztem nem sok dologban külömbözik! Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 21. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
az a jobb amelyik szénné lehet tuningolni tehát evga . Most drága kell vagy olcsó és jó ?
2016. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van 3 és 6 Gb -os modell, viszont érdemesebb a 6 Gb-osat választani a jövőre nézve, a 3Gb-os kevesebb stream processzort tartalmaz, volt pár teszt prohardveren is, de most ezt találtam hirtelen :

https://www.youtube.com/watch?v=yleFZMFgabk

Márkák között is elég nagy az eltérés árban főként az OC kategóriákat nézve. Egyébként én is ezeket nézegetem, nálam mondjuk árban nyerő lenne az RX 470-480 4Gb is 60-70k környékén.

2016. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát amilyet én néztem az is 6 gb csak 2 hűtős és 80 ezer igazábol annyit láttam hogy a 100 eezres dobozára az vna írva hogy GAMING a másiknak meg nincs ráírva
2016. okt. 21. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
mindegyik gaming :D ez csak egy reklám szöveg direkt az ilyeneknek mint te ..
2016. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló egyetlen mondatával mindent elmondott :-D
2016. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs különbség teljesítményben a referencia kártyák közt az-az mind-egy milyen márkát választasz ugyan olyan teljesítménye lesz. Na de viszont a hűtéssel már nem ez a helyzet, vannak márkák amik olcsóbbak igaz teljesítményben ugyan azt hozza de hűtésben rosszak. Viszont picivel drágább társuk már hűtésben is tökéletes. Persze ott vannak még a gyárilag tuningolt kártyák amiknek nevükben szerepel a OC (overclock) ez jelenti hogy tuningolt, így valamivel ez is drágább. Én ajánlanám neked a MSI GTX 1060 GAMING X 6G-et ez sima referencia kártya jó hűtéssel igaz nem a legolcsóbb a többihez képest de szerintem ez a legjobb.

De ne keverd ösze a MSI GTX 1060 GAMING X 3G-vel ez olcsóbb de csak 3 GB os ami úgyis elég erős de ha már 1060-at akarsz akkor jobban jársz a 6 GB ossal.


Bocs a hosszú és értelmetlen megfogalmazásért, remélem segítettem.

2016. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bandi908890 válasza:
Én Asus GTX1060 6GB GDDR5 STRIX-GTX1060-O6G-GAMING videokártyát néztem ki magamnak! EGyik haver is leírta tapasztalatait, hogy ezt a kártyát egyik barátja használja és 100% kihasználtságnál is 60C alatt marad a kártya a másik haverjának az olcsóbb gigabyte van neki 60-70C fok között van a kártya teljesítményben nincs egetverően nagyon nagy eltérés! Doom alatt jobb a Rx kártya ez tény dx12nél azt olvastam, hallottam hogy több FPS számot fog tudni produkálni a 480, de vajon mennyivel többet? Számottevően többet vagy elenyészően keveset? D:
2016. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!