Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mai napon, a videókártyám...

A mai napon, a videókártyám bedöglött, ötlet?

Figyelt kérdés
, fifa 17-el játszottam amikor elkezdett kockásodni, már éreztem, hogy valami nem okés. Majd újraindult, és már a windows betöltése közben is zöld matrix jött elő:DDD, kicseréltem a videókártyát az integráltra, és igy minden jó már. Viszont még egy apróbb játéknál, youtube közben igy is leáll a gép, és van amikor nem kapcsol vissza, esetleg a táp szart be, vagy az alaplap? ötlet?

2016. okt. 22. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
táp vagy túlmelegszik a gép.. mi a táp típusa? és milyenek a hőfokok? illetve ha a táp rossz akkor kinyírhatta a vga-t is
2016. okt. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
táp 620-as, 8 eve van ez a konfig, és most kezdett el szarakodni, hőfök nem megy fel, viszont most kötöttem csak ki a vga-t a rosszat, eddig csak biosban átállitottam.
2016. okt. 22. 03:08
 3/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
86%

"táp 620-as"


Nekem meg van egy kétkerekű biciklim, van ötleted, hogy miért nem fog a hátsó fék?

2016. okt. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kérdezték milyen tipus, én meg válaszoltam, nem kell egyből hőzöngeni :)
2016. okt. 22. 05:44
 5/8 anonim ***** válasza:
A "620"-as egy típus ? Nem hallottam még róla.
2016. okt. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul a kártyáról sem tudunk egy betűt sem.
2016. okt. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"8 eve van ez a konfig"

Ennyi idő alatt akár az alaplap, vagy tápegység kondijai is kiszáradhatnak, veszíthetnek hatékonyságukból, ami szintén eredményezhet hasonló hibát, ha kicsit megizzasztod a gépet.


DE! "fifa 17-el játszottam amikor elkezdett kockásodni",

ha valami törést (cracket) próbáltál használni, akár össze is szedhettél a gépre egy jó kis vírust.

Mostanában a hozzám hozott gépeknél az újabb játékok töréseiben, találtam már érdekes vírusokat, többnyire BitCoin bányász cuccokat, amik felfalják az erőforrásokat, de volt olyan ami még a kártya firmware -be is megpróbálta becsempészni magát, hogy újra telepítés után is vissza másszon...

(Persze amit láttam, ott mindnél problémát okozott ez a belepiszkítás)

2016. okt. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eredeti a fifa 17-em, corsair tap, es gainward gtx460 1gb gddr5 krepalt be,
2016. okt. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!