Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a top 3...

Szerintetek melyik a top 3 tápegység márka?

Figyelt kérdés
400W felett ha van konkrét típus, ami hosszabb távon bejött, az is érdekel.
2016. okt. 22. 20:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 gondoltam erre, hogy lelóg a fele, de pont amerre lelógna, ott van egy kondi-tömb az alaplapon.
2016. okt. 23. 10:23
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Túl van lihegve ez a tápegység-mizéria, főleg Magyarországon.
2016. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ó mondd és mégis miért, amerikában a szar táp nem lesz szar vagy a jó nem lesz jó? Hogy jön ide ehhez hol veszik a tápot...
2016. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: Úgy értem, messze nem olyan fontos téma a tápegység a külföldi fórumokon, mint idehaza. Nekem most egy CoolerMaster B600 dolgozik a gépemben, mert baromi olcsón (átszámítva kb. 11 ezer Ft) meg tudtam venni. Ahogy a magyar fórumtársaim meghallották, az összes sikoltozni kezdett, hogy "Úristen, az a sz** tönkre fogja tenni a gépedet, azonnal dobd ki, és vegyél egy 350 Wattos FSP blablabla-t, amíg nem késő...". Rákérdeztem az overclock.neten, anandtech-en, stb., ott meg annyi rosszat tudtak írni róla, hogy nem prémium kondenzátorok vannak benne, nincs kábelrendezési lehetőség, és rövidek a vezetékek. Persze a 19 éves Jóskapista Dabasról nyilván nagyobb szaktekintély, mint az overclock.net mániákusai...
2016. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lord Hidan ***** válasza:

Nekem elite power 600 volt. Egy szint kb. Nekem tönkre tette a vga-m. Neked jól működik nekem rossz volt.

Persze ha egy szar nem az összes szar. De ez fordítva is így van attól hogy neked jó attól még nem lesz ajánlatos tápegység.

Sokaknak a hkc is működik mégis egy hulladék.

2016. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nekem is bírja az Elite Power már vagy 4 HÓNAPJA!!!! :D
2016. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14

azért is verik ekkora dobra itthon mert sokakat beetettek azzal a hülyeséggel hogy a codegen jó stb. meg legyen 1000w vargáné és akkor az jó gémer.

talán külföldön egy hangyányit több esze van az embereknek ehhez és nekik nem kell mondogatni hogy jó tápot vegyenek.

itthon meg igen

2016. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!