Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor érdemes számítógépet...

Mikor érdemes számítógépet összerakni?

Figyelt kérdés
Karácsony tájékán akciók lesznek vagy épp felviszik az árakat?

2016. okt. 23. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is, az is. Befolyásolják az egyéb hardverek árai, megjelenései, készlet mérete, meg a valutaárfolyamok is. Elég nehéz megjósolni, mikor éppen merre mozog. Amikor látsz egy jó ajánlatot, és megvan rá a keret, érdemes kihasználni.
2016. okt. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az eddigi tapasztalatom, hogy karácsony felé általában mindig felfelé szokták vinni az árakat, legalábbis ami a PC hardvereket illeti.
2016. okt. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább ünnepek után szoktak akciózni, a megmaradt feleslegesen berendelt készlet miatt. Ahogy az első is mondta, akkor vedd meg amikor éppen jó áron adják.
2016. okt. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Karácsonyra nő a kereslet, sokan vesznek ajándékba gèpet, feljebb megy mindennek az ára, mert sokkal több a nem hozzáértő vásárló, aki nem tudja,hogy mi mennyibe szokott kerülni.
2016. okt. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom azokhoz, akik szerint akkor, amikor kifogsz egy jó ajánlatot. És amint összegyűjtötted a gépre szánt összeget. Esetleg ünnepek után.


Ha mindig akciókra vársz, akkor folyton csak várhatsz. Mert aztán kijönnek az újgenerációs hardverek, és akkor már azokra vársz, aztán azok leárazására, ésatöbbi, ésatöbbi... Legfeljebb majd fejleszted a gépet, és alkatrészeket cserélsz/dobsz be időnként.

2016. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszakot! Tehát ha jól értem ne számítsak nagy áresésekre.Az összeg már megvan,egyéb ok miatt nem vettem még meg.Áprilisban szándékoztam,vagy előtte ha látok néhány jó ajánlatot.
2016. okt. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!