Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop kijelző helyett tv-t...

Laptop kijelző helyett tv-t használva fekete képernyő boot közben. Hogy tudnám előhozni a bios-t?

Figyelt kérdés
Betört a laptopom kijelzője ezért leszereltem és rákötöttem a tv-mre. vga kábellel kötöttem rá mivel csak olyan kimenet van a gépen. amikor újraindítom a gépet, egyből kikapcsol a tv és az "üdvözöljük" képernyőnél kapcsol csak be a tv. újra szeretném telepíteni a gépet, ezért is szeretném elérni a bios-t de sehogy sem tudom sajnos. van esetleg valami másik módszer, virtuális meghajtó vagy akármi ami segítségével újra tudnám telepíteni a rendszert? 1 vinyó 2 meghajtóra van szedve esetleg egyikről a másikra? már ha van ilyen lehetőség valami program segítségével. köszönöm előre is!

2016. okt. 23. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

bios-t sehogy, mert az nem tudja kirakni a gépet a VGA kimenetre.


Vagy win 10-et felteszel valahol és beteszed a gépbe, jó eséllyel felrakja a win10 a drivereket utána és elindul, és valami hotkey-vel kirakod a képet a tv-re.


Win 7 kékhalál lesz ha másik gépen telepíted. Szerintem kuka az egész.


Másik ha laptop szervizt megkérdezel adnának-e kölcsön egy telepítés erejéig egy beköthető LCD-t.

2016. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Van egy olyan funkciógomb a laptopokon ami a külső kijelzőre rakja a képet. Fn + F5, nem tudom. Rá van rajzolva egy monitor képe. Valamelyik F. Típusonként változhat. Futó windows alatt próbáld!
2016. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!