Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik éri meg jobban? 70-80....

Melyik éri meg jobban? 70-80. 000-ert egy uj laptop? Vagy 40-45. 000-ert egy hasznalt?

Figyelt kérdés
Az ujra ket ev, mig a hasznaltra fel ev garanciat adnak. Tartok attol, hogy a hasznalt hamar tonkre megy. Viszont fele annyi es erosebb is kicsit. Ti szoktatok/mernetek hasznalt laptopot venni netrol?
2016. okt. 26. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éves lesz a laptopom, amit 35-ért vettem, és egy ideig 0 fok környékén használtam télen. Üzleti kategóriás Dell laptop, és kutya baja.
2016. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Olyan új laptopot amelyiket 70-80 ezerért odaadnak, ne vegyél.

Abból nagyon sok anyagot ki kellett spórolni, hogy kijöjjön ez az ár.

(Hacsak nem a kamionról leesett darabról van szó)

2016. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 T/Z ***** válasza:

Semmi baj sincs a használt páréves üzleti szériás épekkel.

Sokkal tovább elmennek, mint a most új, de consumer kategóriába tartozó sz×rok.


Ráadásul ahogy írtad is, jóval erősebb hardvere van egy 2-3 éves csúcsgépnek, mint egy 80ezres újnak.

2016. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:
100%

Ha csak úgy a netről nem szívesen vválasztasz, akkor nézz szét a Laptopsystem honlapján.

Illetve az ő hirdetéseeikkel találkozhatsz a hardveraprón Alfa156 felhasználónév alatt.

Jóféle üzleti kategóriás használt cuccokat forgalmaznak garanciával.

2016. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gryphon ***** válasza:
Nalam ez a kerdes eleg nehezkes lenne. Hasznaltan en valamiert nem vennek laptopot. Viszont en is azt gondolom mint az elottem szolo. 90ert valami gagyit kapnal max. Osszessegeben ha mas varians nincs a hasznaltat vennem..
2016. okt. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ez eldőlt!
2016. nov. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!