Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok tápegységet és...

Ajánlanátok tápegységet és winchestert? Konkrét márkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok jelenlegi tápegységem :

be-quiet-straight-power-e6-400w

Merevlemezből pedig legalább 500gb-osat szeretnék


Nem tudom mi számít jónak és viszonylag olcsót szeretnék vagyis maximum ilyen 15-15 ezreset.

Nem tudom mit takar az, hogy egy tápegység PFC je aktív vagy passzív ?

Low játékokra használom a gépet mint pl. cs:go plusz iskolai dolgokra, egy két filmet nézek rajta ezekhez mérten keresnék. Köszönöm



2016. okt. 26. 19:01
 1/6 Botond9412 ***** válasza:

Vinyó: WD10ezex (Western Digital 1TB Caviar Blue 7200RPM)

Táp: FSP Hexa+500

2016. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a straight power ugyan nem mai darab, de még mindig jó tápegységnek számít, szóval azt nem kell cserélni (meg messze jobb mint a hexa táp). HA mégis cserélni akarod, akkor 500 wattosra érdemes, mint be quiet pure power, corsair vengeance 500, FSP hydro bronze 500w, antec eco 520w, stb, bár kérdés miért akarod cserélni, ha jelenleg ez is elég neked. Ami meghaladja ezt a teljesítmény igényt, az már csúcs kategóriás videokártya, oda meg nem árt, de low játékok mellé meg minek 100e+ kártya? Szóval nem értem, miért kéne cserélned.


Merevlemeznek meg bármelyik jó, ami 1 terás, 64 mb-os cache-e van és 7200 rpm-es (ennyiszer forudl percenként). Ez lehet toshiba, western digital, seagate stb. Az ajánlott wd10ezex egy kedvelt, viszonylag olcsó 1 terás hdd.

2016. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 T/Z ***** válasza:
500-as merevlemezt ne vegyél, mert mindössze egy ezressel kerül csak kevesebbe, mint az egy terások, nem éri meg. :)
2016. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azért cserélném mert folyton ki be kapcsol a számítógép és egy ismerősöm azt mondta, hogy elektronikai hiba cseréljem a tápot!
2016. okt. 26. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
BeQuiet! Straight Power E10 400W-ra cseréld és akkor kész vagy. De az ismerősöd milyen alapon mondja, hogy a tápegység rossz?
2016. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha ki be kapcsol akkor nagy az esely ra

de a mostani tapod ne a kukaba dobd, ted ki hardverapro.hu ra


es az igaz hogy lehet mas (is) hibas igy elsosorban alplap ha nem csereltel gepben semmit


de ha hdd d meghalt akkor szintet elsosorban a tap is megolhette...


vegulis nagyon regi tipus... igy meg ha tokeletes is lenne akkor is erdemes valtani (ha modern cucokal fejlesztesz)

de ne kukazd mint mondtam

2016. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!