Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom beallitani a...

Hogyan tudom beallitani a elsodleges videokartyat?

Figyelt kérdés
Van egy Amd 6755 öm, de viszont mindig az integráltat használja, ha letiltom eszközelöben a masik sem mukodik. help
2016. okt. 27. 03:20
 1/5 MGéza ***** válasza:
Át van dugva a videokártya kimenetére monitor kábele?
2016. okt. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
Jah elnézést, leeshetett volna hogy ez egy notebook... bocs. Szóval szerintem ne win alatt próbálkozz, bios-ban próbáld elsődlegesnek beállítani.
2016. okt. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MGéza ***** válasza:
Pontosan milyen típusú laptopról van szó?
2016. okt. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hp pavilion dv6 amd-a8 dual gpu 6755 , biosban az a baj hogy minden szurke es semmit sem tudok allitani az idon kivul.
2016. okt. 29. 16:34
 5/5 MGéza ***** válasza:
Dual gpu? Ezek szerint nem tudod sehogy sem átállítani, mivel a 2 gpu tulajdonképp egy. Kicsit utána néztem és nagyon úgy néz ki az angol nyelvű információ szerint, hogy így van. Ezt a gpu-t tehát csak komolyabb terhelés alatt használja a laptop, energiatakarékosság miatt, de gondolom ha kell, aktiválja, ezt egy tesztprogrammal ha elindítasz egy játékot, ellenőrizheted.
2016. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!