Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért rossz játékokban a...

Miért rossz játékokban a natív felbontás?

Figyelt kérdés
Intel HD kártyával játszok Full HD monitoron. Az asztal és a böngésző, meg úgy általában minden szép, de ha a játékokban beállítom az 1920x1080 felbontást, egyszerűen ocsmány lesz a kép. Homályos a távol, és még kicsit el is van csúszva a kép. Csak tesztből feltoltam GTA 5-be 8X-re az MSAA-t de semmit nem javult. Most a monitor a szar? Vagy a kártya nem tudja ezt a felbontást? FarCry 4-be is tiszta recések a betűk meg az egész játék.
2016. okt. 27. 07:49
 1/5 hypno ***** válasza:

A monitor 60 Hz-es frissítéssel tudja a fullhd-t. Az integrált videokártya is tudja. (még többet is, de ez most mindegy)

Azért egy integrált megoldástól ne várj csodákat.


Ettől függetlenül, ha rendelkezésre áll, akkor célszerű az alaplap DVI, vagy HDMI kimenetét használni a VGA (D-Sub) helyett.

2016. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az #1-es hozzászólást még azzal lehetne kíbővíteni, hogy: ha az integrált videokártyákkal tüneményes lenne minden játék, akkor megfosztanád a videokártya gyártókat (és azok családjait) attól, hogy vehessenek maguknak új autót és iPhone-t az unokáknak... :-)
2016. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HDMI kábelen van, de megelégeltem mostmár. Rendeltem egy 1070-et.
2016. okt. 27. 08:27
 4/5 hypno ***** válasza:

#3


Nem igazán értem, hogy hogyan lehettél meg eddig diszkrét videokártya nélkül, ha most egy ilyen bika kártyára váltasz.

2016. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alapból Gamer gépnek indult 3-4 hónapja, de nem volt pénzem kártyára. Igazából most a tartalék bankszámlához kellett nyúlni, de leszarom. A probléma megszűnt, a játék meg Ultrán vereti.
2016. okt. 30. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!