Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen LED szalagot vegyek a...

Milyen LED szalagot vegyek a gépembe?

Figyelt kérdés
Láttam a neten 1000 ft alatt is illetve láttam 6000 forintért is, tudom hogy milyen tartozékok kellenek, alaplapra akarom rácsatlakoztatni. Esetleg tudtok küldeni konkrét darabot? Elég ha egy színt tud vagy ha olcsón tudtok színváltósat azt is elfogadom :)

2016. okt. 28. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is készülődsz a karácsonyra? Egyébként játék közben rohadt zavaró a led.
2016. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem nem fog zavarni és igen, nemsokára Karácsony :)
2016. okt. 28. 19:59
 3/7 Dongaben ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a legolcsóbbat kellene venni. Pár hét után már téged sem fog érdekelni...:D
2016. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint rossz tapasztalaid vannak?
2016. okt. 28. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Megunja az ember, ezt aláírom.

Gépbe amúgy sima beltéri elég, csak arra figyelj, hogy 12 voltosat vegyél lehetőleg, mert azt viszonylag könnyen be tudod kötni.

2016. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dongaben ***** válasza:
Őszintén? Semmilyen tapasztalatom nincs, mert az ilyesmi sosem érdekelt. Egy barátom volt oda az ilyen dolgokért, de max 2 hónap után kidobta. Ha színes gépet szeretnél, hát csináld!
2016. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. okt. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!