Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beragad a billentyum, mit...

Beragad a billentyum, mit tegyek? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Szoval csak akkor ragad be amikor jatszom , es egyszerre tobb gombot nyomok (asdw) , es ugy gondoltam vissza fogom vinni (mert van ra garacia) , de olvastam , hogy vannak ilyen billek. amik nem a jatszasra lettek tervezve , szoval ha vissza is vinnem ok sem tudnanak mit tenni , mert ez ilyen billentyu . A furi az , hogy gaming laptoppom van (i7 , gtx 960 , 8 gb ram , 1 tb , ssd) de ugy latszik a billre nem gondoltak. Elore is koszonom a valaszokat . (ha meg ugy van veszek kulon billt. es rakotom , amugy is ezt terveztem , hogy ne "kopjon" a laptopnak a billje. ,mert az ugye nem lehet cserelni).

2016. okt. 29. 08:13
 1/3 b4r4thg ***** válasza:

Nem öntötted véletlen le valamivel, ami ragadhat, és ami miatt leragadhat. Ha nem, akkor vegyél egy sima USB-s billentyűzetet, és azt használd, ennyi.


A legtöbb laptop billentyűzetét pedig lehet cserélni.

2016. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem , nem ontottem le semmivel . Hat ugy is veszek usb-s billt., csak amig garancia alatt van ezt a billentyuzetet is megcsinaltatnam .
2016. okt. 29. 10:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azt akarom megtudni , hogy ez "hiba" vagy csak siman ilyen a billentyu .
2016. okt. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!