Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LGA 1151-es (Skylake) procihoz...

LGA 1151-es (Skylake) procihoz milyen memória jó?

Figyelt kérdés
Néztem wifis alaplapokat, mert usb stickel, meg pci-vel nem akarok bajlódni, szóval találtam jó árban egy Asus alaplapot, [link] és hozzá egy jó procit [link] Na most a processzor gyártójának honlapján azt írja, hogy ddr4-es memóriával kompatibilis. Az alaplap, amit pedig néztem, ddr3-as foglalattal van csak ellátva. Hogyha ddr3 memóriát vennék hozzá, akkor jó lenne a processzorhoz? Vagy inkább másik alaplapot nézzek?

2016. okt. 29. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz másik alaplapot, a ddr3 középtávon megöli a procit
2016. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Dalold már el mi a franc bajlódás van azzal, hogy beledugsz egy wifi sticket a gépbe? Letörik a kezed vagy mi?! Mégcsak telepíteni se kell mert mind plug&play eszköz manapság.
2016. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézz másik alaplapot. Ahogy az első válaszoló is írta, tönkre fog menni a processzor.

Nem néztem át részletesen, de ezek elvileg olyan alaplapok amik neked megfelelőek lennének:

[link]

2016. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a pci-e os hálókártya kb ugyanaz mint az integrált, csak cserélhető ha elbaszódik és alaplap+hálókártya olcsóbb, mint olyan alaplapot találni. Az USB stickesből pedig jót kell venni és sose lesz vele gondod, továbbá, ha messze van a router, vagy valami zavarja akkor valamennyire mobilis is.
2016. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

DDR3L-es memóriák elvileg nem ölik meg :D

De lehet, hogy Skylake gépbe tényleg DDR4-es illene! :)

2016. okt. 31. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!